Гурт “Тік” презентував новий кліп “Люби ти Україну!” (відео)

kozakЗа словами Віктора Бронюка, фронтмена «ТІК», кліп  істотно відрізняється від інших робіт гурту та кліпів інших українських артистів. Весь кліп побудований на символах, знайомих кожному українцю.
«Ключовим персонажем, на якому зав’язаний весь сюжет кліпу є козак. Козак – втілення боротьби і свободи. Він пам’ятає наших предків, прадідів і дідів, бачив як вони боролися і виживали, як віддавали життя за те, що б сьогодні ми могли сміливо сказати, – я українець і бути незалежним. Він сильний, але його сила це, насамперед, наша віра і воля, яка на сьогоднішній день в силу наведених у кліпі моментів, з кожним днем згасає. У кліпі він починає йти по полю, що є символом нашого життя і бачить те, що по суті ми бачимо щодня, але просто перестали надавати цьому яке-небудь значення. Його очима ми починаємо дивитися на події збоку. Він не приймає чиєїсь сторони, не засуджує, не карає – він просто веде нас за собою», – розповідає про задум кліпу лідер «ТІКу».

Сайт гурту: tik.ua


Залишити відповідь

Next Post

Пам`яті жертв Голодомору

Засвіти свічу на вікні. Хай промінням сягне до зорі, Хай освітить весь світ співчуттям. Це збагни і затям. Засвіти свічу у душі. Хай згорять метастази лжі, Хай вона до живого пече Й зла зречеться. Засвіти у серці свічу. І думками туди я мчу, Де мільйони моїх братів В смерть летіли. […]