Гурт «Roch-H» із своїм епохальним виконанням пісень відвідав Золочів (відео)

14 жовтня на площі біля пам’ятника В’ячеславу Чорноволу відбувся святковий концерт. На якому львівська команда КВН “Коліжанки” дивувала смішними та веселими історіями.
Родзинкою концерту став виступ мукачівського гурту «Roch-H». У музику гурт прийшов із класики і джазу. Творчість «Рокашів» особлива тим, що хлопці чи не перші на українській сцені співають рідною закарпатською говіркою і натхнення черпають у закарпатському фольклорі, але подають його по-новому. У роботі над музичним матеріалом працюють в академічній манері, враховуючи інструментовку та форму твору, як це робили ще композитори-класики.
Про те як виникла така назва гурту, участь хлопців у проекті «Свіжа кров», про цікавий стиль виконання, а також багато секретів від гурту «Roch-H»  у відео-інтерв’ю , яке хлопці надали спеціально для інформаційного порталу «Золочів.нет».

Читайте також:

Золочів’янам співали фіналісти теле-проекту “Голос країни”

Павло Табаков співав для золочів’ян (відео)

Інтерв’ю з співачкою Русланою (відео)

Інтерв’ю народного артиста України Степана Гіги спеціально для “Золочів.нет”

Залишити відповідь

Next Post

Доля України в наших руках!

Ворон тихенько реготне, затуливши дзьоба крилом, щоб не каркнути, щоб його не почули, бо тоді рогаті, зганяючи злість, стрельнуть ще й по ньому. Ворон не боявся смерті, але він не любив, коли пахне смаленим, а на старості літ ще й не терпів запаху горілого пороху. Василь Шкляр На одній із […]