Художник з Чорткова за допомогою ниток та цвяхів зробив портрет американського поп-співака (відео)

portretНа виготовлення портрету американського поп-співака Джастіна Тімберлейка Зенекові Палагнюкові знадобилось 24 км нитки, 13 тис. цвяхів і 200 годин.

19-річний художник з Чорткова (Тернопільська область) Зенек Палагнюк – палкий прихильник американського поп-співака Джастіна Тімберлейка.

В Джастіна нещодавно народився син, а в Зенека з цього приводу – ідея образотворчого портрету кумира. І все б нічого, якби не вибір матеріалів для створення того портрету! На зображення Тімберлейка Палагнюк використав 24 км нитки, 13 тис. цвяхів. Сам акт творення зайняв 200 годин.

З приводу своєї нової роботи сам митець з Тернопільщини сказав: «Я дуже люблю його музику, це надихає мене. Якщо би він хотів забрати цю роботу, то я готовий би був подарувати».

Сам Тімберлейк на пропозицію забрати цей незвичний подарунок наразі ще не зголосився. Тому охочі ознайомитися з оригінальним твором можуть навідатися до Чортківського педагогічного коледжу, де «полотно» і експонується. Доступ до творіння – вільний.

Відео процесу творення портрету Тімберлейка в Мережі вже набрало 340 тисяч переглядів.

Джерело: Топ новини України


Залишити відповідь

Next Post

Дружина принца Вільяма народила доньку (відео)

Герцогиня Кембриджська, дружина принца Вільяма Кейт Міддлтон народила доньку. Інформує 5 канал. Про це урочисто оголосили біля лікарні, у якій Кейт перебувала від шостої ранку. Повідомляється також, що дочка та її мати почуваються добре. Ім’я немовляти оголосять згодом. Втім, букмекери по усьому світу вже кілька місяців активно приймають ставки з […]