Хто і для чого “розрив болото”? (відео)

bolotoМешканців міста Золочева, зокрема вулиці Гайдамацької цікавить питання : хто “розрив болото”, яке знаходиться на Гайдамацькій? Адже, багато людей близько даної водойми облаштували свої земельні ділянки та гаражі.
Щоб дізнатися відповідь на це запитання “Золочів.нет” звернувся до секретаря міської ради, свободівця, Дмитра Колодки.

“Львівська обласна рада прийняла рішення про мікропроекти. Ми в кінці минулого року подали кілька пропозицій для того, щоб здійснити кілька мікропроектів по місту Золочеву. Ідея десь приблизно така: мікропроект має  коштувати не більше 100 тисяч гривень. Половину цієї суми – 50 тисяч дає область, половину другу даємо ми. Виграно наших п’ять проектів: це є відновлення тротуару і  встановлення турнікетів біля джерела, там біля замку..; встановлення пішохідного переходу і відновлення моста по вулиці Тернопільській, біля  Першої школи…; капітальний ремонт приміщення спорт для всіх на вулиці Богдана Хмельницького; очищення природної водойми на вулиці Гайдамацькій і ще один –  це  встановлення огорожі на міському кладовищі на вулиці Об’їзній. Цих п’ять мікропроектів виграли і область дає кошти. Але там є умова: до 20 липня мають розпочатися роботи. І фактично по всіх об’єктах в нас уже розпочаті роботи,щоб о ту норму витримати. Тому не буде ніякої забудови…. ” – розповів Золочів.нет Дмитро Колодка.

Детальніше дивіться у відео:

Залишити відповідь

Next Post

На базі Навчального центру відбулися змагання з багатоборства

З 9 по 11 липня на базі Навчального центру внутрішніх військ МВС України, міста Золочева, відбулись змагання військових частин Західного територіального командування внутрішніх військ з багатоборства Військово-спортивного комплексу. У змаганнях брали участь 10 команд, загальною чисельністю 60 чоловік, до складу яких увійшли і команди військових частин прямого підпорядкування: 3043 місто […]