Хто голосує за Всеукраїнське об’єднання “Свобода”?

• За “Свободу” голосує той, хто розуміє: сьогодні, коли на Україну насувається “Рускій мір”, коли влада запроваджує кадебістські методи впливу на людей, нищить тисячолітні надбання української нації – її мову і її культуру – націоналістична “Свобода” є саме тією політичною силою, яка протистоятиме проявам Руїни до останку, адже вони суперечать системі її поглядів, світоглядових переконань, моральних та духовних цінностей.

• За “Свободу” голосує той, хто знає: нині, коли над Україною нависло чорне крило диктатури, не час проводити “політичні експерименти” – голосувати за різноманітних “нових лідерів”, розрекламовані треті сили, не перевірені часом і діями модні обличчя. Адже нема певності, що у парламенті вони не виявляться “другими тігіпками” і не співпрацюватимуть з Партією регіонів. У цей важкий час, коли Україна опинилася на межі прірви, треба голосувати за ту політичну силу, яка повністю прогнозована, неодноразово доказала свою відданість нації, українському народові. Такою політичною силою власне і є Всеукраїнське об’єднання “Свобода”, історія якого – це два десятиліття вірності, два десятиліття боротьби.

• За “Свободу” голосує той, хто не злякався зумисне поширюваного міфу, що “Свобода” нібито може не пройти до парламенту. Голосує той, хто розуміє: призначення більшості так званих “соціологічних досліджень” власне в тому і полягає, аби втовкмачити в голови українцям, що “потрібні” партії нібито страшенно популярні і набирають багато голосів, а от ті, котрих реально й панічно боїться влада – нібито не прохідні. Сьогодні для кожного українця набагато страшніше – це віддати свій голос на вигодовування “тушки” – себто за якусь непевну партію, чи непевного чарівного політичного лідера, про якого ніхто достеменно не може сказати, звідки у нього шалені гроші, хто за ним насправді стоїть, і які у нього насправді плани стосовно співпраці з режимом. Адже він, точнісінько як Тігіпко, який зібрав рекордну кількість голосів, запросто може виявитися слугою або ж таємним партнером правлячого режиму. Тим часом соціологічні опитування, як показує практика, завше дають “Свободі” щонайменше вдвічі менше голосів, аніж вона набирає насправді. На місцевих виборах у Західній Україні соціологи прогнозували “Свободі” 19-20 % – а вона набирала 35! Тож нині декотрі соціологи перестраховують себе і зауважують, що у “Свободи” величезний прихований електорат – люди, які під час соціологічних опитувань не признаються, за кого голосуватимуть насправді.

• За Всеукраїнське об’єднання “Свобода” голосує той, хто не піддається зомбуванню непристойно потужної політичної реклами. Хто знає, що безсоромно велика кількість реклами на біл-бордах і на телебаченні – це аж ніяк не ознака того, що партія має політичну програму, нароблений пакет законів, які здані реально підняти економіку та змінити країну. Це переважно ознака того, що за нею стоять “грошові мішки”, які страшенно хочуть потрапити у парламент.

• За “Свободу” голосує той, хто розуміє: призначення цієї Верховної Ради, образно кажучи, полягатиме в тому, аби змінити курс корабля, який пливе у вирву. Раз і назавжди покінчити з правлячим совково-олігархічним режимом. Якщо при владі залишаться Янукович і його середовище – ніхто при них не побудує жодної нової економіки, ані “європейського життя”, про яке гарно розповідають деякі політики. Не побудує нових доріг, ані народних домів, ані шкіл, ані лікарень. При Януковичі єдине може розвинутися в суспільстві – ракова пухлина безпросвітної Руїни, новітньої совково-олігархічної диктатури, при якій купка людей привласнила всі багатства нації. І власне свободівці, які голіруч протистояли озброєним беркутівцям під Українським домом, у Верховній Раді, не побояться бандюків-депутатів, які приходять на роботу з кастетами. І рука не здригнеться змінити все на користь українців.

Часопис ВО “Свобода”

Залишити відповідь

Next Post

Золочів'яни зайняли ІІ місце на XXV ювілейній спартакіаді інвалідів Львівщини

4-5 жовтня 2012 року на базі спортивно-оздоровчого комплексу “Ровесник” у місті Червонограді  відбулась XXV ювілейна спартакіада  інвалідів Львівщини, участь у якій брало 18 команд спортсменів-інвалідів Львівської області. Команди змагалися у десяти видах спорту – шашки, настільний теніс, більярд, армреслінг, пауерліфтинг, легка атлетика, дартс, медицинбол. Наша команда в кількості 15 чоловік […]