Гриньків VS Бартків: “яке їхало, таке здибало”? (відео)

Привіт усім!
Розповім я Вам сьогодні про двох Ігорів Михайловичів, котрі кажуть, що за часів Януковича, як «засватані» ходили. Але раптом щось пішло не так, можливо чорна кішка перебігла дорогу, а можливо гроші не поділили, а можливо їм нудно стало і вирішили вони всіх розважити. І почалася “вистава” із молотами, руйнуванням стін і так званим «голодуванням» з одної сторони, та «нещасною жертвою», який каже, що робить для людей, а насправді це примітивний бізнес на отримані коштів за оренду приміщень, які обліплені кругом кінотеатру з другої сторони. Всі ці “вистави” супроводжувалися численним викликанням поліції, виїжджала на місце події і швидка, яка в цей час могла бути потрібна комусь більше.

Нещодавній інцидент за участі юристки мерії, незрозумілий, і через те, і цинічний є тим, що кожна з конфліктуючих сторін мала би мати відео, але чомусь кожна із сторін відео інциденту не показує.

А тим часом «актори» продовжують грати свої ролі. І все це супроводжується «бійкою ботів» та суперечкою користувачів у соцмережах.

А може ця “вистава” для підтримки чиїхось рейтингів до майбутніх виборів на фоні розритої площі із багнюкою та обдертих фасадів будинків у центрі Золочева?

Події «вистави» тривають вже довший час, і це не тільки псує імідж Золочева, але й сварить між собою людей, які стають на ту чи іншу сторону.

Запам’ятайте! Коли б’ються два “грошові мішки”, то страждають лише люди, тому що “грошові мішки” між собою завжди домовляться. Думайте, аналізуйте!

Next Post

У Золочеві відзначили День Гідності та Свободи (відео)

21 листопада 2019 року у місті Золочеві на площі Незалежності відбулися заходи з нагоди Дня Гідності та Свободи. Відбулася Панахида за тих, хто віддав життя за Україну, за Героями Небесної Сотні. Біля дошки пам’яті Героїв Небесної Сотні було покладено квіти та запалено лампадки. На завершення заходу прозвучав Марш української армії […]