Громадяни-інваліди будуть забезпечені засобами приймання сигналів цифрового телерадіомовлення

Як нам повідомили у Львівській облдержадміністрації, на виконання соціальних ініціатив Президента України, з березня 2012 року органи праці та соціального захисту населення розпочали формування списків громадян, які мають право на безкоштовне забезпечення засобами приймання сигналів цифрового телерадіомовлення. Про це повідомила заступник начальника головного управління соціального захисту населення Львівської облдержадміністрації Оксана Яковець.

Телетюнерами у 2012 році забезпечуються інваліди I та II групи, інваліди війни III групи, громадяни, які одержували житлову субсидію  в опалювальний період 2011-2012 року, громадяни, яким на момент звернення призначено державну соціальну допомогу як малозабезпечені сім’ї, громадяни, які виховують дитину-інваліда за умови, що дитина проживає разом з ними і не перебуває на повному державному  утриманні.

Забезпечення телетюнерами здійснюється на безоплатній основі на підставі звернення особи, яка має право на нього, в управління праці та соціального захисту населення за місцем реєстрації. Крім заяви затвердженого зразка, інваліди подають копію довідки медико-соціальної експертної комісії про встановлення інвалідності, інваліди війни – копію посвідчення інваліда війни. Громадяни, які виховують дитину-інваліда, подають копію свідоцтва про його народження та довідку медичного висновку.

Заяви та необхідні довідки від зазначених категорій громадян прийматимуться до 1 липня 2012 року. Документи можна подати особисто, через уповноваженого або надіслати поштою.

Забезпечення телетюнерами визначеним категоріям буде здійснюватись на тих територіях, котрі мають можливість приймати сигнал цифрового телевізійного мовлення, з розрахунку один пристрій на одне житлове приміщення.

Доставка буде здійснюватись послідовно після 1 серпня 2012 року відділеннями поштового зв’язку.

Залишити відповідь

Next Post

На Львівщині відзначили річницю ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

26 квітня, з нагоди відзначення 26-ї річниці ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС відбулося покладання квітів до пам’ятного знаку «Героям і жертвам Чорнобиля».  У заході взяли участь заступник голови Львівської облдержадміністрації Олег Рудницький, заступник голови Львівської облради Валерій П’ятак, заступник міського голови Львова Василь Косів. Про це нам  повідомили у […]