Храм Гробу Господнього в Єрусалимі можна відвідати віртуально

“Відвідування” храму Гробу Господнього в Єрусалимі вперше стало можливим у віртуальному режимі.

“Побувати” у ньому й почути коментарі на англійській, італійській, іспанській і французькій мовах можна, зайшовши на його сайт.

Ідея організувати інтернет-паломництво народилася в ченців-францисканців, яким Ватиканом доручене піклування про храми Святої Землі. Вони мають намір також вперше транслювати в Мережі інтернет великодні богослужіння в храмі Гроба Господня.

Поява нових сервісів на сайті найбільшої християнської святині стало першим етапом реалізації подібних віртуальних паломництв в інші храми Святої Землі. За словами ченців, найближчим часом такі можливості з’являться на сайтах храмів у Капернаумі, Гефсіманії, Віфлеємі й Назареті.

За матеріалами: Факти

Залишити відповідь

Next Post

Українки вдвічі більше стали народжувати двійнят

За останні 10 років в Україні майже вдвічі зросла кількість багатоплідних вагітностей. До нас докотилася світова тенденція, якій сприяв розвиток репродуктивних технологій. Двійнятами, а то й трійнятами українських батьків вже не злякаєш. Їх за останні 10 років побільшало майже вдвічі. Українські лікарі багатоплідних вагітностей не люблять, адже ризик ускладнень значно […]