Горіли торф та суха трава

vogon31 серпня о 9.19 у с. Хильчиці Золочівського району, на відкритій території виявлено горіння торфу окремими осередками на площі 500 метрів квадратних. Пожежу ліквідовано о 19.05 силами двох пожежних підрозділів.
1 вересня о 16.04 у с. Єлиховичі Золочівського району на відкритій території виявлено горіння сухої трави окремими осередками на площі 450 метрів квадратних. Пожежу ліквідовано о 17.26 силами одного пожежного підрозділу. Про це  повідомляє департамент цивільного захисту Львівської обласної державної адміністрації.

Торф’яні пожежі відрізняються від решти пожеж тривалістю ліквідації та потенційною можливістю збільшення масштабів. У зв’язку з цим, для їх ліквідації потрібно залучати значну кількість рятувальних сил, пального і спецтехніки на тривалий термін.

Складність гасіння таких пожеж полягає у тому, що горіння проникає у більш глибокі шари торфу. При підземних пожежах, вогню на поверхні ґрунту немає, лише інколи він пробивається з-під землі, але скоро зникає. Але разом з тим, виділяється дим, який стелиться по поверхні. На такі пожежі не впливають ні вітер, ні добові зміни погоди, а горіння може тягнутися місяцями. Повідомляють у ДСНС України у Львівській області.


Залишити відповідь

Next Post

Бузьку потрібна домівка, щоб перезимувати

До інформаційного порталу “Золочів.нет”   звернулася жінка, яка розповіла, що у неї на подвір’ї залишився зимувати бузьок, який не може літати бо пошкодив крило. Жінка просить, щоб хтось взяв бузька перезимувати, адже вона не в змозі його прогодувати. Тож звертаємося до наших читачів, якщо хтось може взяти бузька на зиму звертайтеся […]