Гордість Вороняк (відео)

Дитячий хор церкви св. Жінок Мироносиць був створений з ініціативи о. Михайла Смолінського у 1996 році. До квітня 1997 року керівником хору був Зеновій Миронович Дмитрак. 24 серпня 1997 року дитячий хор вперше супроводжував Божественну Літургію. Спочатку дітей було не так багато, та згодом їх налічувалось уже понад шістдесят! З великою приємністю згадую, якими відповідальними та виконавчими були ці діти. Заняття відбувались в тодішній старій школі, яка на вихідні не опалювалась. Та ця обставина не завадила нам займатися у школі досить тривалий час і заняття тривали інколи до трьох годин.
Парох о. Михайло всіляко підтримує дітей – зокрема, відбувались поїздки-екскурсії в Зарваницю, Крехів, Львів. Дитячий хор церкви св. Жінок Мироносиць супроводжував Архиєрейську Божественну Літургію на Підлиській горі.
Працюючи з дітьми, особливо відчувається плинність часу. Діти виростають та стають на порозі дорослого життя, а їм на зміну підростають менші і приходять в колектив… На сьогодні учасників хору більше двадцяти. Хор поступово із дитячого переростає в молодіжно-дитячий.
Хочеться відзначити, що спів у церкві збагачує дитину, закладає фундамент її духовного зростання і водночас це є жертовна праця для Бога.
Щиро дякую всім дітям, які колись співали в хорі, а зараз вже самі є батьками, та запрошую нових учасників до нашого колективу!

Велика подяка меценату п. Володимиру Міськевичу та п. Роману Чемеринському, які спричиняються та допомагають у тому, щоб наш хор знали і слухали якомога більше людей.
Тож запрошую переглянути відео – фрагменти Божественної Літургії з участю наших хористів: Каспрук Мар’яни, Климовської Софії, Джули Христини, Джули Лілі, Бурак Юлі, Бурак Наталі, Стецик Христини, Стецик Соломії, Стецик Олі, Яворницької Наталі, Яворницької Надії, Вар’янко Олі, Городиловської Марії, Сороки Марії, Пасічника Ярослава, Гавур Олесі, Шептицької Мар’яни, Назар Марії, Кмиць Ірини, Чемеринської Іванни, Чемеринської Лілі, Копчі Орисі, Копчі Віктора, Мединського Юрія, Бідної Світлани, Бідної Оксани, Бідної Мар’яни та Королюк Василини.
Приємного перегляду!

Наталія ПАСІЧНИК,
художній керівник і диригент дитячого хору церкви св. Жінок Мироносиць

Залишити відповідь

Next Post

Золочів'янка перемогла у конкурсі «Найкращий читач України 2013 року» (відео)

17-19 травня 2013 року у рамках фестивалю “Книгоманія”, у Львові, проходив завершальний етап Всеукраїнського конкурсу «Найкращий читач України 2013 року». Приємно повідомити, що наша золочів’янка, Ірина Мартиняк, учениця 7 класу, Золочівської школи № 4 перемогла у цьому конкурсі серед учнів 7 класу. Переможницю було нагороджено цінними призами та грамотою. Інформаційний […]