Головний лікар Золочівської ЦРЛ про запобігання COVID-19 на території Золочівщини (відео)

Ганна Самчкуашвілі

8 квітня 2020 року відбулася LІ (позачергова) сесія районної ради. У роботі сесії взяли участь 23 депутати. Пленарне засідання вів голова районної ради Олег Банах.

Депутати заслухали інформацію головного лікаря КНП «Золочівська ЦРЛ» Ганни Самчкуашвілі щодо заходів із запобігання поширенню коронавірусної інфекції COVID-19 на території Золочівського району.
Ганна Михайлівна доповіла про використання коштів, які були виділені із районного бюджету на закупівлю засобів індивідуального захисту необхідних для забезпечення медичних працівників в період спалаху інфекційних хвороб із невизначеними шляхами передавання та інфікування, дезінфікуючих засобів та необхідного обладнання, яке, конче, необхідне у боротьбі з інфекцією COVID -19. Повідомила, що КНП «Золочівська ЦРЛ» напрацювала ряд першочергових заходів, вироблений певний алгоритм дій при боротьбі із поширенням коронавірусної інфекції на території Золочівського району.

Повідомила, що станом на 8 квітня 2020 року у Золочівському районі не зареєстровано хворих на коронавірус. У шести хворих, в яких була підозра на коронавірус, діагноз не підтвердився. Висловила вдячність депутатському корпусу районної ради, райдержадміністрації за оперативне реагування і вчасне виділення коштів, а також щиро подякувала усім волонтерам, які щодня допомагають лікарні. Також, закликала усіх мешканців Золочівщини зберігати спокій, бути дисциплінованими, дотримуватися встановлених карантинних заходів та берегти здоров’я.

Детальніше дивіться у відео.

Next Post

Про премії чиновникам на сесії Золочівської районної ради (відео)

8 квітня 2020 року відбулася позачергова сесія районної ради. У роботі сесії взяли участь 23 депутати. Пленарне засідання вів голова районної ради Олег Банах. Під час сесії депутат районної ради Леся Чіпак зачитала звернення фракції ВО “Свобода”: “У зв’язку з тим, що у нашій країні кожного дня з’являється все більше […]