Головні «фішки» iPhone 12 Pro

Оновлена версія iPhone 12 Pro викликала справжній фурор продуктивністю і широким набором функцій. Цю довгоочікувану модель може придбати на сайті eStore. Вона вигідно відрізняється від своїх попередників і на це є вагомі причини. Які цікаві нововведення очікують власників «яблука»?

Стильний дизайн та витривалість

Телефон виконаний в корпусі з прямокутними краями та обрамленням з хірургічної сталі. Блиск покриттів забезпечується особливою технологією нанесення – вакуумне напилення. За неймовірну міцність панелей відповідає Ceramic Shield, що захищає від механічних пошкоджень під час удару. Оснащений він і підвищеним вологозахистом IP 68, що дозволяє працювати навіть при зануренні гаджета під воду на глибину 6 метрів.

Функціональність дисплея і сканер

Смартфон наділили екраном Super Retina XDR діагоналлю 6,1 дюйма, який вигідно відрізняється від інших варіантів. Він характеризується високою контрастністю, реалістичним чорним кольором. Базова яскравість дисплея досягає 800 кд/м2. Розробники зменшили розмір рамок, тим самим збільшивши корисний простір на 0,3 дюйма. Це забезпечило ще більшу зручність під час використання. Важливою особливістю агрегату стало впровадження технології LiDAR, яка стала справжнім проривом завдяки вагомим перевагам:

  • максимальна точність і швидке фокусування;
  • здатність красиво розмивати задній фон важливо для портретної зйомки);
  • швидка обробка даних поверхонь, які знаходяться в полі зору камери;
  • створення структурної карти об’єктів в приміщенні, на вулиці.

Така технологія застосовується для визначення висоти стін, кривизни, площі. Це корисно для проведення будівельних робіт.

Потужність процесора

Айфони версії Про отримали чіпсет А14 Bionic – найпродуктивніший серед аналогів. Це збільшило потужність моделі на 50%. Оперативна пам’ять склала 6 Гб, а внутрішня до 512 Гб (в залежності від типу модифікації). Агрегат прекрасно справляється з багатозадачністю. Мобільні додатки можуть функціонувати без втрати ефективності навіть якщо в цей час користувач грає в гру. Телефон підійде для професійного редагування фото завдяки Deep Fusion в тандемі з системою машинного навчання Neural Engine. Потужна ОС iOS 14 забезпечує швидкий відгук на дотики, має приємну для очей анімацію.

Широкі можливості камери

Агрегат вигідно вирізняється з-поміж інших моделей «яблука» комплектом камер. Вони створять фото і відео високої якості в будь-яких умовах. Для цього в гаджет помістили 3 камери, кожна по 12 Мп:

  1. Базова. Оперативний фазовий автофокус і оптична стабілізація. Остання працює під час зйомки відео, фотознімків.
  2. Друга. Призначена для оптичного збільшення у 2 рази при збереженні якості.
  3. Надширокий об’єктив. Великий кут огляду захоплює максимальну кількість деталей.

Що стосується відео, то його можливості вражають. Гаджет дозволяє знімати HDR-ролики в якості 4К. Зображення виходять неймовірними внаслідок застосування нейрообчислень. Також підтримується запис Full HD-відео.

Next Post

В селі Гологори відбудуться кінні змагання

5.09.2021р. о 12 год. в селі Гологори відбудуться кінні змагання. Будуть залучені дитячі атракціони, жива музика. Запрошуємо прийняти участь у святкуванні.Староста села Гологори Лукасевич М.М. Поділіться цим у соцмережах:
Продається кобила