Головне за добу, що варто знати жителям Львівщини

Голова Львівської обласної військової адміністрації Максим Козицький повідомляє головне за добу, що потрібно знати жителям Львівщини:

▫️Мали одне сповіщення про повітряну тривогу – 5 листопада о 09:09. Була загроза удару крилатими ракетами з території білорусі. Небезпека не справдилась, усе спокійно.

▫️Станом на цю мить графіків погодинного чи аварійного відключення електроенергії у Львівській області на 6 листопада не запровадили. Ситуація може змінюватися. Тому слідкуйте за повідомленнями «Львівобленерго». Я також інформуватиму про зміни.

▫️Двома евакуаційними потягами у Львів з епіцентрів бойових дій прибули ще 159 людей.

▫️До Перемишля зі Львівщини чотирма потягами вирушили 550 осіб.

▫️Через пункти пропуску у Львівській області з України за добу виїхали 20 тисяч 59 людей. На в’їзд оформили 19 тисяч 627 українців.

▫️Поліція області опрацювала 1380 звернень щодо підозрілих осіб та об‘єктів.

Спокійної усім неділі!

Next Post

На фронті загинув тероборонівець з Львівщини

На Харківщині обірвалося життя новояворівчанина, тероборонівця МАСЮКА Дмитра. Про це повідомляє Новояворівська міська рада. Обірвалося життя 30-річного бійця тероборони Яворівщини, жителя міста Новояворівськ Дмитра Масюка. «Для нашої родини це невимовна втрата. Він був дуже спокійним і уважним, добрим до всіх», – говорять рідні про Дмитра. «Масюк Дмитро Іванович народився 27 […]
МАСЮК Дмитро