Головне – це щастя в очах дітей! (відео)

18 грудня, в храмі блаженного Миколая Чарнецького відбулось святкове дійство для дітей з особливими потребами, які є членами фонду “Милосердний самарянин” з нагоди свята святого Миколая.
На свято завітав генеральний консул Чеської республіки Мірослав Кліма, він привітав дітей зі святом, і був приємно вражений чисельністю і підготовкою наших дітей до цього свята.
Пану Мірославу дуже сподобався виступ дитячого хору храму блаженного Миколая Чарнецького, керівником якого є Лілія Владиславівна Венгер. Він зазначив, що радий був би вітати таку делегацію в Чехії, і що Україна є добре розвиненою культурною державою.
Свято Миколая відвідав і заступник голови Золочівської районної ради Андрій Леськів.
Кожна дитина отримала подарунок від святого Миколая!

Президент Фонду о. Михайло Сукмановський висловив слова подяки в особі генерального консула пана Мірослава, усьому чеському народу за благодійні внески, завдяки, яким відбулась презентація свічкової майстерні паном Євгеном Адамеком, президентом чеської організації «Карітас» міста Зноймо.


Залишити відповідь

Next Post

Євромайдану 30 днів (відео)

Обурені рішенням уряду України призупинити підготовку до підписання угоди про асоціацію з Євросоюзом ввечері 21 листопада зібралися на Майдані Незалежності в Києві. З цього часу в країні розпочалися масові акції протесту. За останні 30 днів  на Євромайданах України та нашого міста Золочева відбулася низка подій, які привернули увагу не тільки […]