Головне, що треба знати жителям Львівщини за добу

Голова Львівської обласної військової адміністрації Максим Козицький повідомляє:

“🔹 За минулу добу (з 9 ранку 18 квітня по 9 ранку 19 квітня) на Львівщині 3 рази сповіщали про повітряну тривогу. Були загрози повітряно-ракетних ударів. Дякуємо нашим захисникам, що вони не справдились. Якщо ви чуєте звук сирени, отже є небезпека. Отже – треба йти в укриття.

🔹 Ми прийняли та розселили ще 2435 вимушених переселенців. Від початку повномасштабного вторгнення рф в Україну на Львівщині прихисток надали 321 тисячі людей. Також значна кількість поселилась у приватному секторі самостійно.

🔹 Як внутрішньо переміщені особи в ЄІБД зареєструвалось 128 тисяч людей. З них 42 тисячі – діти.

🔹 Пункти пропуску у Львівській області за добу на виїзд перетнули майже 16 тисяч українців. Від 24 лютого за кордон через пункти пропуску на Львівщині виїхали 1 мільйон 683 тисячі людей.

🔹 Поліція Львівщини опрацювала понад 1239 звернень про підозрілих осіб, автомобілі чи інші об’єкти.

Дякую усім, хто не покладає рук, продовжує працювати та скеровує зусилля на перемогу України. Разом ми наближаємо цей день.”

Next Post

Вітання для Галини Гереги (Воронки)

Колектив інформаційного порталу “Золочів.нет” вітає Галину Герегу (Воронку) із Днем народження. Бажаємо перемоги, мирного неба, міцного здоров’я Вам та Вашій родині, здійснення мрій! Нехай здоров’я завжди добрим буде, Щоб в роботі ладилось усе, За справи добрі хай шанують люди, У дім хай доля затишок несе. Хай горе обходить завжди стороною, […]
Вітання