Головна цінність у житті!

Тато,  мама! – Друже скажи. – А ти часто говориш ці слова? Особисто я без цих слів, а точніше людей жити не можу. А чи завдумувався ти коли-небудь, той в кого є батьки, яку цінність вони для тебе складають? Якщо признатися чесно, то коли в тебе вони є, ніколи не задумуєшся як би жив без них. Хоча тема сирітства мого життя жодним чином не стосується, я чомусь часто звертаю увагу на таких людей. Одна життєва ситуація мене заставила серйозно над цим задуматися. В мене є друг, в якого немає батьків.Одного разу, коли ми з ним спілкувалися, просто так ні про що, і обмінювалися інформацією з мобільних телефонів, в його плей-листі я побачив надзвичайно велику кількість пісень про маму, батька, сім’ю. Побачивши це і порівнявши себе, свій телефон і взагалі своє життя, я помітив як мало часу я приділяю рідним, батькам, дорогим людям. Мені стало соромно за свою поведінку і коли ми з другом розійшлися, кожен по своїх дорогах, я довго-довго згадував цю ситуацію.

Друже! Я знаю: робота, навчання, кохана людина – все це важливо і потрібно в нашому житті. Але повір – ніщо з вище переліченого не замінить батьків, не замінить їхньої любові. Ми звикли шукати щастя там де його не завжди можна знайти – в кар’єрі, грошах, матеріальних цінностях.Але так часто забуваємо, що щастя поруч нас. Щодня – у посмішці мами, у щирому потиску руки батька.

Готуючи цю статтю я мав змогу поцікавитися статистикою по стану  сирітства в Україні. Результати мене вразили. Станом на 2010 рік в Україні нараховувалось 30 тисяч дітей сиріт. Задумаймося друзі. Наскільки багато ми маємо, але як часто цього не цінимо.

Бережімо батьків бо вони найдорожчі!!!

 Роман Гайдар

Залишити відповідь

Next Post

Болонський процес. Переваги, труднощі, національна специфіка.

Словосполучення «Болонський процес» настільки часто вживане та поширене, наскільки й часто не до кінця зрозуміле. Більшість з нас, студентів, асоціює Болонський процес з плутаниною в 100-бальній системі, літерами англійського алфавіту та семінарськими заняттями. Проте, це, мабуть, саме в Україні отак. Насправді ж, Болонський процес — це не лише формальні записи […]