Голова Золочівської РДА відзвітував перед громадою (відео)

rada26 лютого 2015 року голова райдержадміністрації Володимир Недзельський звітував перед громадсько-господарським активом району з питань: виконання бюджету за 2014 рік; виконання програми соціально-економічного і культурного розвитку району за 2014 рік, основні напрямки роботи у 2015 році.

Відповідно до графіку проведення підсумків роботи райдержадміністрацій області у 2014 році, у Золочівський район з робочим візитом завітала заступник голови Львівської облдержадміністрації Ірина Гримак.

Звіт відбувся у формі мультимедійної презентації.

Учасники зустрічі задавали запитання щодо належного перевезення на території району; земельних питань; цін на продукти харчування; ремонту доріг загального користування місцевого значення; вирізки дерев під лініями електропередач; оплати за спожитий газ.


Залишити відповідь

Next Post

Декларацію про майновий стан і доходи громадян можна подати в електронній формі

Золочівська ОДПІ нагадує, що до 1 травня 2015року триває кампанія декларування доходів, отриманих громадянами у 2014 році . Декларацію про майновий стан і доходи можна подати особисто або уповноваженою на це особою, надіслати поштою або засобами електронного зв’язку через офіційний веб-портал Державної фіскальної служби України. Для подання декларацій в електронній […]