Заходи з нагоди Дня медичного працівниката

Щорічно, третьої червневої неділі, громадськість відзначає.

16 червня 2011 року відбулися урочисті заходи з нагоди свята – Дня медичного працівника.

Сьогодні медицина Золочівщини – це 77 лікарняних заклади, в тому числі 3 лікарні, 10 амбулаторно-поліклінічних закладів та 62 фельдшерсько-акушерських пунктів, 1 стоматполіклініка та централізована бухгалтерія.

Медичним обслуговуванням мешканців району займається 1061 працівники охорони здоров’я. Майже половина з них мають вищу та першу кваліфікаційну категорії, що свідчить про високий професіоналізм. Ми пишаємось тим, що в районі працюють  лікарі, які були нагородженні грамотами МОЗ та іншими високими нагородами.

Приємно відзначити, що медичні працівники району, навіть в нелегких умовах сьогодення, намагаються не знижувати обсягів і якості медичної допомоги, розробляють нові ефективні засоби лікування й профілактики захворювань.

Роль медичного працівника в нашому суспільстві завжди буде важливою і необхідною. І кожний лікар розуміє: здоров’я суспільства залежить від професійності, порядності і душевної доброти учнів Гіппократа.

Важко працювати сьогодні в медичній галузі. Часом бракує достатнього забезпечення медзакладів, сучасного обладнання, медикаментів. Проте, медики рятують людські життя, лікують, проводять профілактичну роботу, залишаються вірними свому професійному обов’язку. Ці люди гідні нашої вдячності за самовіддану працю та врятовані життя.

Залишити відповідь

Next Post

Виплата пенсії та заробітної плати в Золочівькому районі

Станом на 01.05.2011 року на рахунок управління Пенсійного фонду України у Золочівському районі для виплати пенсій та допомог надійшло 22445,7 тис. грн. від підприємств, установ і організацій району, або 95,2% від доведеного завдання по надходженню власних коштів (23585,7 тис. грн.). Всього з початку року від головного управління Пенсійного фонду України […]