Голова МВС повідомив про кількість жертв масованого російського ракетного удару по Україні

Голова Міністерства внутрішніх справ Денис Монастирський повідомив, що внаслідок російських ракетних обстрілів України загинули щонайменше 10 людей.

“Новонародженому хлопчику було всього лише 2 дні, коли росіяни лишили його життя. Спланований обстріл пологового будинку на Запоріжжі, де знаходилися лише матері та медперсонал — не просто воєнний злочин. Ракети С-300 росіяни свідомо направили у місце, де народжується життя. Рятувальники ДСНС всю ніч проводили ліквідацію пожежі та рятувально-пошукові заходи. Врятували лікарів та матір. Неможливо уявити біль від її втрати. Та можливо зрозуміти справедливий гнів, який відчувають усі українці. Росія продовжує завдавати масованих ракетних ударів по мирному населенню всієї України. Сьогодні маємо три влучання в багатоповерхові будинки. На жаль, 10 осіб загинуло. Лише з 10 жовтня і до 23 листопада, росіяни здійснили майже 600 ракетних атак по нашій території. Причетні понесуть відповідальність. Згідно з законом й справедливості. Стоїмо”, – повідомив Денис Монастирський.

Попередньо повідомляли про те, що два ракетних удари нанесли рашисти по електропідстанції у Львівській області.

Next Post

Вітання для Гульоватого Михайла Олексійовича

Сердечно вітаємо з 90-річним ювілеєм дорогого батька, люблячого дідуся Михайла Олексійовича Гульоватого. У праці й турботі літа пролетіли. Нелегка була ця дорога для Вас. Ви завжди душею і серцем горіли, Добра і щастя бажали для нас. Сьогодні дідусю за Ваше тепло, За людяність Вашу, за Ваше добро, За руки робочі, […]
Вітання