Голова Львівської обласної ради Олег Панькевич підписав Угоду про партнерство для розвитку місцевих громад

11 липня 2011 року у малій сесійній залі Львівської обласної ради відбулося підписання Угоди про партнерство між Львівською обласною радою, Львівською обласною державною адміністрацією та Програмою розвитку ООН. Таким чином було дано старт другої фази Проекту Європейського Союзу та Програми розвитку ООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» (МРГ), спрямованого на підтримку сільських громад у вирішенні найважливіших потреб їх розвитку та поліпшенні умов життя. Від Львівської обласної ради Угоду підписав голова Львівської обласної ради Олег Панькевич, від ЛОДА – заступник голови – керівник апарату обласної державної адміністрації Ольга Гузар, від ПРООН – радник Постійного Представника ПРООН в Україні Берди Бердієв.
Підписання Угоди відбулося під час семінару – презентації Проекту, який проходить у Львівській обласній раді за участі голів районних рад та районних державних адміністрацій, міських та селищних голів Львівської області.
На цьому семінарі його учасники ознайомилися з напрямками впровадження Проекту в області. Проект матиме бюджет 17 млн.євро, триватиме 4 роки та діятиме в усіх областях України та Автономній республіці Крим.
Під час семінару було оголошено про початок конкурсного відбору районів на участь у проекті. Райони матимуть змогу подавати заявки на участь у Проекті протягом наступних двох тижнів. Бланк заявки можна знайти за адресою: http://cba.org.ua/ua/library/documents. Після проведення конкурсу у районах області відбудеться конкурс серед сільських громад Львівщини.

За матеріалами: Львівської обласної ради

Залишити відповідь

Next Post

На Львівщині відкрили пам'ятник засновникам УГВР

10 липня у селі Сприня Самбірського району відбулись урочистості з нагоди 67-ї річниці створення Української Головної Визвольної Ради. На урочистих заходах були присутні радник голови Львівської облдержадміністрації Ігор Держко, начальник головного управління з питань внутрішньої політики, національностей та релігій  Львівської ОДА Роман Кураш, депутат Верховної ради Ярослав Кендзьор, депутати обласної […]