Голосовий пошук Google доступний українською

googleКомпанія Google Україна у вівторок, 2 липня, оголосила про запуск Голосового пошуку Google українською мовою для мобільних пристроїв на базі Android.

“Відтепер користувачі в Україні отримують можливість спілкуватися зі своїми смартфонами українською та швидко і легко отримувати результати пошуку”, – сказано у офіційному блозі компанії. Повідомляє BBC.

Голосовий пошук стає доступним також для мобільних Карт Google та навігації.

У Google наголошують, що під час роботи над голосовим пошуком зіткнулись з деякими проблемами, зокрема особливостями вимови у різних регіонах та словами, які мають різні значення.

“І хоча ми поки що не завжди можемо точно розпізнавати слова, сказані з кожним регіональним акцентом та діалектом, однією з основних переваг хмарної моделі Google є те, що чим більше людей використовують Голосовий пошук, тим точнішим він стає”, – сказано у повідомленні.

Протягом найближчого часу Голосовий пошук Google також стане доступним для iPhone та для браузера Chrome на десктопах, додає компанія.

Залишити відповідь

Next Post

Запрошують на відпуст до Глинян

7 липня, на свято Пресвятої Євхаристії та свято Різдва Йоана Хрестителя,  відбудеться паломництво у місті Глиняни, щоб отримати Апостольське благословення. Святкування празника розпочнеться напередодні нічними чуваннями перед чудотворною іконою Розп’яття Христового. Про це “Золочів. нет”  повідомили у Місці паломництва. Програма святкувань: 6 липня 21:00 – Молебень до Чудотворного образу Розп’яття […]