Гідний приклад для інших людей

У неділю, 22.09.2012 року , дружна чисельна церковна громада храму Бл. Миколая Чарнецького зустріли Золочівських паломників, які повернулися зі Святої Землі. Паломництво до Святої Землі  стало можливим за сприяння Паломницького центру при церкві Миколая Чарнецького, куратором якого є о. Михайло Сукмановський, а також за сприяння Паломницького центру Матері Божої Неустанної Помочі, м. Львів.

Протягом 7 днів паломники відвідали найзначніші місця Святої Землі, пережили у своїх серцях біблійні сюжети,  насолодились теплими обіймами  Середземного і Мертвого морів.

І ось повернулись! Ці відчуття неможливо передати словами. Усі щасливі та задоволені, сповнені  Божим Духом.

Особливої уваги заслуговує те, що усі коти з відслужених інтенцій та пожертвування зібрані під час паломництва, були передані паломниками у неділю, для дітей-інвалідів  віце – президенту Б.Ф. «Милосердний  самарянин для дітей з особливими потребами» п. О.Стельмах.

Також з дружнім візитом підтримки і допомоги завітали представники Паломницького центру Матері Божої Неустанної Помочі  на чолі з директором п. Андрієм Пишником.

Великою приємністю для усіх,було те, що директор паломницького центру передавав матеріальну допомогу  у  сумі 5380 гривень для дітей-інвалідів     п. О.Стельмах , віце – президенту Благодійного  фонду. Ця зустріч відбулася завдяки пароху церкви Бл. Миколая Чарнецького о. Михайло  Сукмановського.

У Святому Письмі сказано « шукайте і знайдете,стукайте і відчинять вам…», так і спільнота шукає підтримки і допомоги, сподіваємось що постукавши, дочекаються відкритих дверей у людських серцях…

Після Святої Літургії, паломники та присутні діти спільноти, спілкувались тепло і невимушено.  Коли спільнота живе та розвивається , коли є певна праця з молоддю, дітьми, то завжди знайдуться люди, котрі зголосяться на потреби і проблеми цих людей.

п. Оля Стельмах висловила щиру подяку пану Андрію Пишник  та усім паломникам за допомогу, розуміння та підтримку. Нехай Господь Бог благословить за цей благородний жест, дарує силу, наснагу для подальшої праці.

Декан золочівський о. Михайло подякував і сказав такі слова: «Нехай діяльність ваша буде гідним прикладом для інших людей.» Сподіваюсь і надіюсь, що ці благородні починання дадуть свої плоди, що така співпраця полегшить життя багатьох людей і подарує багато радості нашим діткам.

 Олеся Сукмановська

Читайте також:

Паломництво золочів’ян на Святу Землю. Стежками Ісуса Христа

150-річчя встановлення чудотворної ікони відсвяткували у Поморянах (відео)

У дитячому садочку “Вербиченька” освятили фігуру Божої Матері (відео)

Залишити відповідь

Next Post

Освячення церкви на Святій горі

21 жовтня 2012 року, 0 10 годині,  відбудеться освячення дерев’яної церкви св. Онуфрія на Святій горі, що між селами Ушня та Білий Камінь, Золочівського району, Львівської області.  На горі зведено дві церкви та монастир Положення Ризи Пресвятої Богородиці УАПЦ. Одна з церков є церквою, яку називають літньою. Літньою, тому що […]