Герої не вмирають: Володимир Бяложевський (відео)

Володимир Бяложевський

Памʼятати усіх, кого ворожі обстріли навіки вирвали з обіймів рідних, – це обовʼязок українців! Ціною свого життя він здійснив найбільший подвиг справжнього чоловіка – віддав своє життя за цілісність і незалежність України. На віки-вічні його імʼя буде вписане в історію України, як воїна-Героя. У програмі «Герої не вмирають» вшановуємо памʼять Бяложевського Володимира.

Володимир Героїчно обороняв Донецький аеропорт разом з побратимами. Ця оборона вже увійшла в історію, як приклад небаченої мужності та героїзму його захисників, яких нарекли «кіборгами». За мужність та відвагу Володимир Бяложевський був нагороджений 4 медалями: медаль учасника АТО, пам’ятною медаллю окремого аеромобільного батальйону, медаллю за оборону Донецького аеропорту та орденом за мужність ІІІ ступеня. З початком повномасштабного вторгнення Володимир знову став на захист України. Був у самому пеклі війни. Загинув 7 вересня 2022 року.

Володимир Бяложевський – наш воїн-герой. На жаль, герої вмирають, але вони живуть у нашій памʼяті, вони здобувають вічне життя й вічну славу, залишаються нашим духовним орієнтиром і прикладом для прийдешніх поколінь українців. Світла пам’ять Герою.

Next Post

Герої не вмирають: Дмитро Бурик (відео)

Памʼятати усіх, кого ворожі обстріли навіки вирвали з обіймів рідних, – це обовʼязок українців! Ціною свого життя він здійснив найбільший подвиг справжнього чоловіка – віддав своє життя за цілісність і незалежність України. На віки-вічні його імʼя буде вписане в історію України, як воїна-Героя. У програмі «Герої не вмирають» вшановуємо памʼять […]
Дмитро Бурик