Герої не вмирають: РОМАН ГАЙКОВИЙ (відео)

Памʼятати усіх, кого ворожі обстріли навіки вирвали з обіймів рідних, – це обовʼязок українців! Ціною свого життя він здійснив найбільший подвиг справжнього чоловіка – віддав своє життя за цілісність і незалежність України. На віки-вічні його імʼя буде вписане в історію України, як воїна-Героя. У програмі «Герої не вмирають» вшановуємо памʼять Романа Гайкового.

Як на “Золочів.нет” повідомляли раніше, Роман мешканець села Підгір’я Золочівського району. Стояв на захисті України з 2014 року. Воїн був старшим навідником мінометного взводу мінометної батареї, сержантом. Загинув 5 грудня 2023 року в боях біля населеного пункту Стельмахівка Сватівського району Луганської області. У захисника залишилася дружина, сини, батьки та брати.

Світла пам’ять і шана Герою України.

Next Post

Новини за тиждень (відео)

Слава Україні! У програмі “Новини за тиждень” Ви дізнаєтеся про таке:– У Золочівському районі попрощалися з воїном Мицком Василем Васильовичем– У Золочеві зростуть тарифи на воду– У Буську відбувся зимовий фестиваль «Різдво на площі Ринок»– На Золочівщині попрощалися із захисником Ігорем Левицьким– У Бродах рятувальники надали доступ до будинку, де […]
Новини