Гелікоптер доставив із Золочівського району пацієнта в профільну лікарню міста Львова

11 жовтня, проведено три евакуації повітрям, одна з них із міста Буськ Золочівського району. Пацієнтів доставили до лікарні для подальшого обстеження та лікування. Про це “Золочів.нет” повідомили у Головному управлінні Національної поліції у Львівській області.

Зранку 39-річному чоловіку із Турки Львівської області прийшла на допомогу команда фахівців аеромедичної евакуації Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф. Чоловіка із гострим панкреонекрозом терміново перевезли повітрям у Львівську обласну клінічну лікарню для подальшого обстеження та лікування.

Приземлившись на Марсовому полі у Львові, медичний гелікоптер уже мав запланований політ у Буськ. Там допомоги потребував 50-річний пацієнт, який звернувся до медиків з ангінозним болем. Під час обстеження у нього діагностували гострий інфаркт міокарда. Чоловіка доставили в профільну лікарню міста Львова. Приземлення гелікоптера у Львові та на автодорозі в Буську забезпечили патрульні поліцейські.

Також близько першої години дня поліцейські Управління авіації та поліції на воді прибули у Баришівку, що на Київщині, аби транспортувати 54-річну пацієнтку до Києва. У жінки діагностували інсульт, тож потрібно було терміново доставити її до столичного медзакладу. Вже за пів години жінку передали медикам для подальшого лікування.

Нагадаємо, 7 жовтня, завдяки спільному проекту аеромедичної евакуації МВС та МОЗ зі Львова до Києва поліцейським гелікоптером Н145 доправили маленьку пацієнтку. Дівчинці лише 9 місяців. У немовляти вроджена вада серця. Для консультації та подальшого лікування дівчинці необхідна була термінова консультація столичних лікарів.

Напередодні на Львівщині поліцейський вертоліт Airbus Helicopters Н145 доставив тримісячне немовля з судомним синдромом до медичного закладу.

Next Post

Новини за тиждень (відео)

Вітаю Вас! У програмі “Новини за тиждень” Ви дізнаєтеся про таке: – «Лиса Гора» і «Гора Сипуха»: науковці оглянули заповідні урочища у Золочівському районі; – Відбулося зіткнення легкового авто та маршрутки «Львів – Бортків»; – У Золочівському районі агрофірма, що обробляла хімікатами свої соняшникові поля завдала шкоди прилеглим земельним ділянкам, […]
Новини