Гайд по вхідних дверях для Вашої оселі

Справжнім форпостом житла є вхідні двері. Вони однаково важливі як для квартири, так і для приватного будинку, відіграючи роль серйозної перешкоди та першого враження. Надійність виробів значною мірою залежить від цінового сегмента. І, хоча сучасний ринок пропонує безліч варіантів, у тому числі недорогих і водночас привабливих, функції захисту переважно тут номінальні. Натомість, обираючи з-поміж дорогих товарів, Ви отримуєте надійні конструкції з жорсткими каркасами та широкими базовими листами.

Критерії вибору вхідних дверей

Фахівці радять зважено обирати вироби, оскільки це придбання має стати справжньою фортецею і водночас візитною карткою господаря. Виділяють кілька основних моментів, на які варто звернути увагу.

  • Матеріал. Виробники пропонують металеві, дерев’яні й пластикові моделі. Найбільш надійними по праву вважаються сталеві полотна. Проте сьогодні можна придбати міцні конструкції з дерева в поєднанні з металевими вставками.
  • Жорсткість. Цей параметр безпосередньо пов’язаний зі стійкістю до механічного впливу. Визначається наявністю протизламних штифтів, товщиною облицювання та матеріалом виготовлення.
  • Ізоляційні властивості. Даний показник відповідає за звуко- й теплоізоляцію, тому є вкрай важливим. Одним з розповсюджених та оптимальних матеріалів є мінеральна вата.
  • Клас опору від злому. В залежності від товщини полотна та кількості прошарків листової сталі клас опору може бути високим, середнім або низьким. Також важливе значення має тип й формат замків. Спеціалісти рекомендують віддавати перевагу складним запірним системам з можливістю замкнення в кількох точках з одним поворотом ключа.

Вхідні двері для приватного будинку

Серед великої кількості моделей розрізняють конструкції для квартир та окремих будинків. В останньому випадку варто купувати вуличні полотна, що складаються з двох листів сталі. Зовнішній шар має бути цільнолистовим, щоб максимально захистити місця кріплень від злому, та ширшим за 1,8 мм. Окрім цього, обирайте вироби, які мають:

  • надійні лиштви, що вкривають коробку, та конструктивні елементи для утримування самих дверей;
  • декілька петель (краще закритого типу), які використовуються для надійного кріплення полотна та рівномірного розподілу його ваги;
  • утеплювач між двома сталевими листами (пінопласт, тирса, дерев’яні бруски).

Вуличні двері у приватному будинку мають витримувати перепади температур, не допускати протяги, а також захищати від морозів. В ідеалі такі конструкції не повинні змінювати колір під впливом прямих сонячних променів через використання спеціальної фарби й технології її нанесення.

Окремим пунктом виділяється місце, де можна вибрати гідний товар. Тут варто звернути увагу на відгуки покупців, асортимент та репутацію продавця. Наприклад, купити вхідні двері у Львові можна на сайті салону Стардизайн, де представлений широкий вибір моделей різноманітних форматів та цінового діапазону. Об’єднує вироби висока якість та гарантія від виробника, що свідчить про відповідальне ставлення до випущеної продукції.

Вхідні двері для квартири

У багатоповерхових будинках передбачено як мінімум двоє дверей: ті, що відкривають під’їзд, та безпосередньо квартирні. З одного боку оселя вже захищена вуличною конструкцією, але з іншого – потрібно забезпечити безпеку навіть всередині будинку. Адже реалії сьогодення диктують свої правила. Тому фахівці радять уважно вивчити складові полотна перед тим, як встановити його.

Перш за все, про якість свідчить матеріал. Якщо в будинку передбачені додаткові засоби захисту (консьєрж, сигналізація, отвори у спільний коридор), можна встановити вироби з дерева або пластику. В іншому випадку найкращим варіантом лишаються сталеві моделі з наповнювачем між металевими листами.

Про якість свідчать й інші ознаки:

  • складність запірної системи 4-го класу стійкості до злому;
  • наявність одночасно двох типів замків (циліндрового та сувальдного) з різним принципом роботи та рівнем захисту;
  • оздоблення надійною фурнітурою (протизламними штирями, схованими петлями, вічком з широким кутом огляду).

Не останню роль грає зовнішня обробка. Адже полотно має не лише функцію захисту, але й візуальне навантаження. Стилістичне рішення й використана кольорова гама повинні бути привабливими для власника житла та органічно вписуватись у загальний інтер’єр передпокою квартири.

Де купити оригінальні та практичні двері?

Правильно підібрані вироби гарантують попередження злому, запобігають проникненню до оселі сторонніх запахів та приваблюють гостей. Оптимально обирати товари лише у перевірених постачальників, на сайті яких завжди можна знайти конструкції за всіма вище переліченими вимогами. Ви можете завітати до інтернет-магазину Стардизайн та упевнитись у цьому самостійно.

Next Post

Виконання будівельних робіт

Виконую будівельні роботи (плитка, ламінат, декор, короїд) та інші внутрішні роботи. Швидко, якісно недорого. Звертатись за тел.: 0674510013 – Петро. Поділіться цим у соцмережах: