“HARDY ORCHESTRA” у Львівській обласній філармонії

6 листопада у Львівській обласній філармонії улюбленець публіки симфонічний шоу – оркестр “HARDY ORCHESTRA” – КОЛИ ПОЄДНУЄТЬСЯ СПРАВЖНЄ… Симфонічний шоу – оркестр “HARDY ORCHESTRA ” – улюбленець публіки, заслужено отримав визнання і любов глядачів. Нове звучання відомих хітів, вишукане аранжування талановитого диригента – Олексія Андрійчука, оригінальна манера виконання знайомих композицій, професіоналізм і харизма оркестрантів, постійне спілкування з глядачами під час концертів і безлічі несподіваних сюрпризів для публіки. – усе це заворожує і робить їх виступи незабутніми. Вибухова суміш драйвового року і чуттєвої симфонічної музики, за хвилину ви стаєте співучасником композицій, улюблених з дитинства і «проживаєте» кожен твір, кожну пісню разом з виконавцями, ні на мить не залишаючись байдужими.
У вас є унікальна можливість довідатися, як уживаються на одній сцені скрипки та ударні, флейти, кларнети, фаготи та синтезатори, а також тромбони, труби і валторни та гітари. Тільки хардкор! І лише справжня музика! Це буде справді HARDY!

Попереджаємо: після цього вечора зміниться ваше уявлення про симфонічну рок-музику! Оркестр ризикує стати вашим улюбленим :)
В програму входять легендарні рок композиції всесвітньо відомих груп, У виконанні симфонічного рок-оркестру “HARDY ORCHESTRA ” глядачів чекають твори таких колективів: Adele, Led Zeppelin, Queen, AC/DC, Aerosmith, LinkinPark, Rammstein, Evanescence, Muse, The Pretty Reckless, Within Temptation, а так само саундтреки до відомих до фільмів: Пірати Карибського моря, Гаррі Поттер, Володар кілець і ін.

ЖИВИЙ ЗВУК! НЕ ЗВОЛІКАЙ! НЕ ПРОПУСТИ! КВИТКИ ВЖЕ В ПРОДАЖІ 80-320грн.

GASTROLI.UA телефон для довідок: 067-67-333-09, 050-139-15-77.

Залишити відповідь

Next Post

Концерт Ольги Сумської і Віталія Борисюка у кінопалаці ім. Олександра Довженка

ЯК ПРОВЕСТИ ЦІКАВИЙ ВЕЧІР УДВОХ, КОЛИ ДАВНО ЖИВЕШ РАЗОМ: МУЗИЧНИЙ РЕЦЕПТ ВІД ОЛЬГИ СУМСЬКОЇ І ВІТАЛІЯ БОРИСЮКА. Будь собою – не зраджуй себе! Такий рецепт від зіркового подружжя – Ольги Сумської та Віталія Борисюка, які 5 листопада завітають з однойменною концертною програмою. “Не зраджуй себе” – це пісні для двох […]