Галицькі матері – захисникам України

koteljakЗ 13 до 25 вересня у районах Львівщини збиратимуть для українських воїнів теплі речі, ліки, дощовики, гумовці та продукти харчування. Масштабний всенародний збір найнеобхіднішого для захисників територіальної цілісності України організовує громадська ініціатива «Матері мобілізованих».
З настанням осені та різким погіршенням погоди нагальною стала потреба забезпечити бійців теплими речами та продуктами. Адже чим холодніше на вулиці – тим ситнішою має бути їжа.
– Для матерів українські бійці є передовсім їхніми синами. Тому природно, що разом з побажаннями перемоги, витривалості, мужності для наших захисників територіальної цілісності, ми переймаємося і тим, щоб вони не мерзли і не були голодними, – говорить Ліда Котеляк. – Поки ще немає приморозків і сильних холодів мусимо подбати про те, щоб наші хлопці були готові і забезпечені відповідним одягом.
Попри оголошене перемир’я, не можна бути певним у дотриманні «режиму припинення вогню» з боку ворога.
– Ми вже не раз переконувались, що вірити Путіну, а отже і солдатам його армії, не можна. На жаль, розуміємо, що відновлення бойових дій може бути будь-якого дня. – каже голова ГІ «Матері мобілізованих». – Що більше, незважаючи на домовленість про припинення вогню, обстановка в зоні АТО залишається напруженою. Ми усією громадою маємо допомогти зібрати найнеобхідніше для них.
До акції «Галицькі матері – захисникам України» долучаються і діти. Вони малюватимуть для наших захисників свої малюнки. Бійці з передової часто розповідають, що дитячі малюнки – це те, що додає сил і впевненості на передовій. Адже дитячий малюнок володіє особливою енергетикою щирої дитячої душі. І заради тих дітей – чужих і своїх – наші українські воїни ризикують щосекунди життям і здоров’ям. А ще солдати кажуть, що дитячі малюнки у наметах є своєрідними оберегами.
Відтак у рамках акції «Галицькі матері – захисникам України» учні у школах малюватимуть своє бачення світу, писатимуть побажання для захисників територіальної цілісності нашої держави.
Завершиться масштабний збір речей та продуктів для воїнів АТО у райцентрах Львівщини.
Опісля колона вантажівок доставить зібране на Схід України.
ГІ «Матері мобілізованих» закликає усіх долучитись до збору допомоги, яку для зручності збиратимуть у визначені дні у кожному населеному пункті.
P.S.: До речі, за минулий тиждень у Золочівському районі представники ГІ «Матері мобілізованих» передали Навчальному центру Національної гвардії України у Золочеві набір інструментів для ремонту техніки в бойових умовах.
Оксана Підлісна


Залишити відповідь

Next Post

В Сенат США внесено рішення про надання Україні зброї та нові санкції проти Росії

Американські сенатори Роберт Менендес і Боб Коркер внесли в Сенат проект закону про нові санкції щодо Росії та підтримку України, один з пунктів якого передбачає надання Києву зброї. Повідомлення про це, а також повний текст документу розміщено на сайті Сенату. Згідно з ним, президент отримає повноваження надати Україні все необхідне […]