Галкомсервіс

Приватне підприємство „Галкомсервіс” засноване 31 липня 2001 року, зареєстроване Золочівською державною адміністрацією Львівської області. У серпні 2002 р. підприємство отримало ліцензію Держбуду України на здійснення будівельної діяльності. З цього часу розпочалась активна діяльність підприємства у галузі будівництва, монтажу та налагоджування об’єктів зв’язку по всій території України.

Основними замовниками підприємства є ЗАТ “Київстар Дж.Ес.Ем.”, ЗАТ “Український Мобільний Зв’язок” та підприємства Концерну радіомовлення, радіозв’язку та телебачення.

Завдяки чіткій стратегії та високому професіоналізму згуртованої команди однодумців (а це більше 200 працівників), ПП “Галкомсервіс” зараз займає лідируючі позиції на ринку будівництва об’єктів зв’язку західного регіону України. Підприємство має потужні виробничі бази, великий парк власного автотранспорту, укомплектовано сучасними механізмами, обладнанням та інструментами. ПП «Галкомсервіс» має міцні партнерські стосунки з безпосередніми виробниками сировини та матеріалів, налагоджені зв’язки з провідними проектними організаціями України. За період діяльності підприємством збудовано більше 700 об’єктів зв’язку.

Приватне підприємство „Галкомсервіс”

80700, Львівська обл., м.Золочів, вул.Шевченка, 224/1

Next Post

Поморяни

На південний схід від Золочева на окраїні Подільської височини, на межі з Тернопільською областю, серед мальовничої природи, в долині через яку протікає річка Золота Липа, розкинулось ко­лишнє містечко, а нині селище міського типу Поморя­ни. Перша писемна згадка про Поморяни датована 1437 р., а від 1456 р. – це вже місто. […]