Habilead H206: економічні та продуктивні літні шини

Під час розробки нової моделі майстри китайського шинного бренду продемонстрували весь свій професіоналізм, тому шини Habilead H206 відрізняються чудовими їздовими якостями, довговічністю та комфортабельністю. Сучасні автомобілісти висувають досить багато вимог до шин і компанія чудово справляється з тим, щоб їм відповідати. Перш ніж нова конструкція або дизайн будуть допущені до масового виробництва, вони багаторазово тестуються, доопрацьовуються та вдосконалюються.

Для розробки протекторних малюнків інженери використовують спеціальні комп’ютерні програми. Тривимірна візуалізація дозволяє не тільки створити від початку продуктивний дизайн, але також одразу виявити його вади та недоліки, провести перші випробування та тести. Не менше складнощів у процесі створення нової полімерної суміші. Кращі хіміки протягом тривалого часу експериментують із формулами, добавками та компонентами. Вони комбінують їх у різних пропорціях, щоб отримати якомога міцніший, але при цьому легкий компаунд.

Літня гума Habilead H206 може похвалитися зниженою вагою. Це забезпечує їй мінімальний опір коченню, отже, шини швидше розганяються і чіткіше відгукуються на команди керма, а також допомагають водію економніше використовувати пальне.

Розмірний ряд моделі включає колеса діаметром від 13 до 16 дюймів. Такий діапазон дозволяє підібрати покришки для компактних легкових авто, а також транспорту середнього розміру та представницьких автомобілів.

Будова та властивості протектору Habilead H206

Дизайн моделі має класичну для літніх шин п’ятиреберну структуру. Центральна зона утворена трьома поздовжніми ребрами з умовно суцільною поверхнею. Умовно, тому що інженери додали неглибокі прорізи та зазори в їхню конструкцію. Так вони змогли покращити контакт покришок із дорожньою поверхнею, що, у свою чергу, посилило керованість та підвищило рівень безпеки. Завдяки формі та будові ребер жорсткості колеса набувають високої курсової стійкості. Ця якість цінна при швидкій їзді прямими дорогами, наприклад, в ході літньої подорожі.

Інші два ребра відносяться до плечових зон, вони є набором великих блоків, що перемежуються глибокими поперечними прорізами для відтоку дощової води. Блоки із заокругленими верхніми гранями покращують керованість автомобіля, вони гарантують водію повну впевненість у кожному русі коліс. Шини Habilead H206 можуть похвалитися маневреністю, гальмівною ефективністю та стабільністю при вході в круті повороти.

Система водоевакуаційних каналів грає одну з ключових ролей у забезпеченні безпечної їзди. Поєднання широких кільцевих жолобків з відносно вузькими поперечними канавками дозволяє швидко зібрати і перенаправити водні потоки за межі контактної зони.

Всі протекторні елементи мають оптимізовану форму, тому під час руху покришки генерують мінімум шуму та вібрації. Тихий та комфортний хід порадує водія та його пасажирів в будь-якій буденній поїздці або в ході тривалої подорожі.

Источник: https://guma.com.ua/

Next Post

Здається в оренду 3-кімнатна квартира (подобово)

Здається в оренду подобово 3-кімнатна квартира. Вартість 800 грн. Тел. 0673705627. Поділіться цим у соцмережах: