Говорімо про мову

У Золочівському економічному ліцеї уже стало традицією проводити предметні тижні. І не випадково, що Тиждень української мови проводять у листопаді, адже в цей час Україна святкує День української писемності та мови.
Виставки творчих робіт, мозаїки висловлювань відомих людей, конкурси малюнків, виставки плакатів, дні української музики, участь у радіо диктантах, мовні ігри та вікторини – це саме ті заходи, які зацікавлюють дітей до вивчення мови, виховують справжніх громадян своєї держави.
Цьогоріч одинадцятикласникам було запропоновано ще один формат виховного заходу, присвяченого мові. Круглий стіл «Українська мова вчора, сьогодні, завтра» зібрав в актовій залі не лише ліцеїстів, а й учителів. Учасники заходу переглядали відеосюжети, де порушувалися проблеми мовних помилок, неповаги до української мови, висловлювалися думки українців щодо майбутньої мовної ситуації в країні. Відео супроводжувала жвава дискусія учасників круглого столу, у якій кожен відстоював власну думку.
Тішить те, що діти мають чітку позицію щодо проблеми української мови в державі. Вони вміють доводити свою думку і переконувати інших.
Я вдячна одинадцятикласникам та вчителям за любов до своєї мови, розуміння сучасної мовної ситуації в Україні і просто за небайдужість. Адже Україна починається з кожного!
Олексин І.М.,
учитель української мови
Золочівського економічного ліцею

Залишити відповідь