Говорили про створення Струтинської територіальної громади

04 травня 2017 року у сесійному залі Струтинської сільської раді відбулось засідання спільної робочої групи з підготовки проектів рішень щодо добровільного об’єднання Струтинської територіальної громади з Підлипецькою та Полянською сільськими радами.
На цьому засіданні були присутні: депутат Львівської обласної ради Шептицький Зіновій Євстахійович, члени спільної робочої групи Струтинської, Полянської, Підлипецької сільських рад. Обговорювались питання щодо перспективних напрямів діяльності процесів об’єднання територіальної громади. Провели інвентаризацію наявних приміщень, що знаходяться у комунальній власності для подальшого розміщення в них спеціальних служб. Розробивши прорахунки надходжень та видатків по сільських радах, ми можемо впевнено сказати щодо спроможності Струтинської об’єднаної територіальної громади.
Спільна робоча група, підсумувавши обговорення всіх цих проектів та беручи до уваги ці розрахунки дійшла спільного висновку, що Струтинська територіальна громада повинна бути створена для того, щоб покращити рівень умов проживання, розвитку, добробуту та доступності надання послуг жителям сіл Струтинської, Підлипецької та Полянської сільських рад.

Сільський голова Струтинської сільської ради
Мирослава Романівна Ярова

Залишити відповідь

Next Post

АНТИЦЕЛЮЛІТНИЙ І ЛІКУВАЛЬНИЙ МАСАЖ

Антицелюлітний масаж і лікувальний масаж проводиться  по вул. Чорновола, 2 ,  м. Золочів, у “Веселці” на 2-му поверсі. Контактний тел.: 098 85 96 218. Поділіться цим у соцмережах: