Готельно-ресторанний комплекс «У Шептицьких» запрошує на святкування весіль (відео)

Готельно-ресторанний комплекс «У Шептицьких»,  що у місті Золочеві запрошує на святкування весіль, корпоративів, Днів народження та інших свят за доступними цінами.

Готельно-ресторанний комплекс «У Шептицьких» знаходиться на відстані 500 метрів від центру міста та 1 кілометр від Золочівського замку. До ресторану є зручний асфальтований під’їзд.

Готельно-ресторанний комплекс «У Шептицьких» це двоповерховий будинок: на першому поверсі – ресторан, на другому – готель на 14 номерів. На території є криті альтанки.

Ресторан «У Шептицьких» розрахований на 200 місць – 2 великі (80 і 60 місць) та 2 малі (15 і 25 місць) зали, бар, літній майданчик. Українська та європейська кухня.

Контакти: Львівська область, місто Золочів, вул. Кармелюка, 12
Тел.: 0962626580.
Відеозйомка весіль та урочистих подій студія “Квест“, тел.: 097 65 122 02.

Залишити відповідь

Next Post

Увага! Шахрайство

Золочівська ОДПІ звертає увагу платників податків та громадян, що в Львівській області мають місце випадки вимагання невідомими особами грошових коштів. Зловмисники телефонують від імені керівництва органів державної фіскальної служби до посадових осіб СПД з проханням передати кошти або перерахувати на банківський рахунок для «фінансування» окремих заходів (надання матеріальної допомоги воїнам […]