Гостро стоїть питання безпеки руху на Об’їзній дорозі у Золочеві (відео)

dorogaМешканці району стурбовані тим, що після того, як зробили ремонт дороги на Об’їзній у Золочеві тут стало небезпечно ходити, адже немає знаку “перехрестя” та “зебри”. Тут часто стаються ДТП. Люди кажуть, що написали звернення в районну раду, в адміністрацію, а також до міського голови Золочева, але відповіді не отримали.

За коментарем щодо цієї ситуації “Золочів.нет” звернувся до голови Золочівської РДА Володимира Недзельського.

Голова райдержадміністрації розповів, що на сьогоднішній день маємо серйозну проблему з рухом, як і зрештою по районі також. Тому з цим питанням зверталися до народного депутата Лідії Котеляк  ще у 2010 році. Також тепер звернулися до народного депутата Тараса Батенка, стосовно того, щоби зробити державну програму. Щоб сьогодні встановити у будь-якому населеному пункті обмежувачі швидкості треба напевно потратити близько 50 тис. гривень тільки на виготовлення документації. Тобто такі кошти витрачати не підсильно громаді. Володимир Недзельський зазначив, що тому все це має бути державна програма і все це має бути спрощено і тоді ми будемо мати відповідні знаки і обмежувачі швидкості у всіх місцях масового скупчення населення.

Нагадаємо, що 1 грудня на об’їзній дорозі м.Золочева сталося ДТП, загинув пішохід.

Залишити відповідь

Next Post

Українсько-польська зустріч у селі Вижняни

6 грудня 2015 року, релігійна громада с. Вижняни, Золочівського району відзначила урочисту подію – українсько-польську зустріч з нагоди Дня святого Миколая. Ця зустріч відбувалася в костелі св. Миколая, який є пам’яткою архітектури національного значення. Урочисту Літургію очолив протопресвітер глинянський о. Володимир Савчинський, у співслужінні з отцями Глинянського та Буського протопресвітеріатів, […]