Google знову змінить принцип пошуку

Компанія Google планує внести зміни у систему веб-пошуку протягом декількох місяців, для більш точних фактів і прямих відповідей на запити користувачів у топі сторінки пошуковика.

За даними видання The Wall Street Journal, Google не буде відмовлятися від системи пошуку за ключовими словами. У компанії працюють над тим, щоб у пошуковику відображалися релевантніші результати завдяки запровадженню технології семантичного пошуку, що базується на процесі розуміння актуального значення слів.

Система пошуку за ключовими словами виводить на топ сторінки найбільш значущі сайти, визначаючи відповідність запитом за словами, що розміщені на них, за тим, як часто інші сайти посилаються на нього і багатьом іншим показникам. За словами одного із топ-менеджерів компанії Аміта Сингала, база даних пошуковика, що містить сотні мільйонів “сутностей” – людей, місць і речей – яку компанія накопичувала останні два роки, дозволить результатам пошуку краще відповідати запитам. Семантичний пошук допоможе асоціювати різні слова між собою, наприклад компанію (Google) з ім’ям її засновників (Ларрі Пейдж та Сергій Брін).
За матеріалами: ТСН.

Залишити відповідь

Next Post

У Золочівській РДА відбулася нарада-семінар з головами та секретарями місцевих рад

15 березня 2012 року у Золочівсьій райдержадміністрації відбулася  нарада-семінар  з міськими, селищним, сільськими головами та секретарями місцевих рад. На нараді було розглянуто питання про проведення місячника озеленення, прибирання та благоустрою і Дня довкілля, про запобігання виникнення пожеж в екосистемах та організація реагування на них. Також на нараді говорили санітарно-гігієнічний та […]