Google розкрила таємницю подорожі електронного листа

Корпорація Google опублікувала інтерактивну “історію відправлення” електронного листа, у якій показано шлях звичайного електронного листа від відправника до адресата.

Резюмуючи, лист проходить через інфраструктуру вашого інтернет-провайдера, досягає центрів обробки даних Google, потім потрапляє на сервера Gmail.

На серверах відбувається резервне копіювання, перевірка на віруси і фільтрація спаму, після чого повідомлення, нарешті, потрапляє в поштову скриньку адресата.

Весь цей шлях лист робить дуже швидко. 50% всіх листів, що відправляються через Gmail, доходять до адресата менше, ніж за секунду. Історія подорожі електронного повідомлення супроводжується поясненнями, як Google робить процес його доставки екологічним і енергоефективним. Один із шляхів збереження енергії корпорацією – підтримка на поверхах з дата-центрами досить високої температури для економії на кондиціюванні.
Рекомендовано: ТСН.

Залишити відповідь

Next Post

Золочівський "Сокіл" переміг Львівські "Карпати-2"

16 травня 2012 року у нашому місті відбувся черговий матч в рамках Чемпіонату з футболу у Львівській області, Прем’єр ліги. Золочівський “Сокіл” на своєму рідному стадіоні приймав команду “Карпати-2” з м. Львова. Попри дощову погоду і мокре поле, команди спромоглися продемонструвати, доволі цікавий, насичений і що саме головне, результативний поєдинок. […]