Google просить українців допомогти йому покращити карти. Виділив на це призів на $10 тис

googleПісля того, як соціальна мережа ВКонтакте відмовилась від карт Google і перейшла на Яндекс та MapBox, Google Україна розпочала конкурс для українських картографів-ентузіастів – Google Mapathon 2013. В рамках конкурсу всіх охочі можуть долучитись до процесу покращення карти України в сервісі Google Maps.
Google нарікає, що компанії самотужки важко створити карту, яка точно відображає мінливий світ навколо нас, оскільки постійно змінюються кордони, будуються нові дороги, змінюються напрямки автомобільного руху, з’являються нові об’єкти: будівлі, ресторани, магазини та дитячі майданчики.

Сьогодні будь-який користувач за допомогою сервісу Картограф Google може вносити зміни до карти.

Google Mapathon 2013 стартував 3 вересня і триватиме до 30 вересня 2013 року. Завдання учасників конкурсу полягає в тому, щоб додати якнайбільше нових об’єктів і змін на Google Карті України: назви та адреси, місцеві дороги, велосипедні доріжки, лікарні, пам’ятники і багато іншого.

Користувачі, які зроблять найбільшу кількість затверджених змін, отримають подарунки на загальну суму близько 10 тис.

Для участі в конкурсі необхідно зареєструватися за адресою g.co/MapUkraine2013, а потім за допомогою Картографа Google почати вносити зміни на Картах Google.

Джерело:  watcher.com.ua


Залишити відповідь

Next Post

Ой! П'ятниця 13-го...

П’ятниця 13-го — тринадцяте число місяця, яке припадає на п’ятницю, вважається у багатьох культурах нещасливим днем і є одним з найпоширеніших забобонів. Наукова назва фобії щодо цього забобону — параскаведекатріафобія (від грец. Παρασκευή — п’ятниця, δεκατρείς — тринадцять, φοβία — фобія). В деяких інших культурах комбінація числа і дня тижня […]