Голова Золочівської РДА провів прес-конференцію

28 грудня 2016 року голова райдержадміністрації Володимир Недзельський провів прес-конференцію за участю районних засобів масової інформації та громадськості на тему: «Підсумки роботи райдержадміністрації у 2016 році та плани на 2017 рік».

На конференцію прийшли представники громадських організацій та громадські активісти. Понад годину у прямому ефірі “Золочів.нет” відбувалося спілкування із головою РДА.

Запитували про освоєння коштів з державного бюджету, ремонт доріг району, стан адміністративної реформи на Золочівщині, стан справ щодо відкриття комунальної аптеки, сервісу обслуговування клієнтів у банках, застосування посипкового матеріалу у зимовий період року, створення робочих місць у районі, пасажирські перевезення на території району, роботи громадської ради при райдержадміністрації, започаткування музею етнографії у районі, надання допомоги військовим в зоні АТО.

На усі запитання головою райдержадміністрації дано ґрунтовні відповіді. Підводячи підсумки зустрічі голова райдержадміністрації наголосив, на тому, що необхідно зустрічатися частіше та запропонував хоча б раз у квартал проводити прес-конференції за участю ЗМІ району та громадськості.

Володимир Недзельський привітав усіх присутніх з прийдешніми святами Новим роком та Різдвом Христовим.