Гаряче радилися, що робити із золочівським сміттєзвалищем

11 червня 2018 року у Золочівській РДА було організовано зустріч представників влади та жителів Золочева і Єлиховицької сільської ради.

Розпочав зустріч голова РДА Володимир Недзельський, який задав питання меру для чого була дана вказівка не вивозити сміття із Золочева? Пізніше, голова РДА наголосив про неправдиву інформацію “кишенькових журналістів”.

Мер  “традиційно” згадав про “Золочів.нет” (вдячні за таку часту рекламу та визнання важливості) та районну владу, а також, казав, що йому ще треба для смітника 15 мільйонів. Сказав, що на комісії вирішили зупинити привезення відходів зі Львова.

Люди розповіли, чого вони вийшли на акцію протесту,  нагадали про обіцяну огорожу, про львівське сміття,  про всі недоліки, які виявлені внаслідок перевірок.  Запитали, за що вони платять смітєвивізній компанії, і наголосили щоб забрали ту екологічну небезпеку, рекультивували сміттєзвалище.

Голова районної ради Олег Банах сказав, що може варто було змінити стиль збору сміття, поставити різні баки для розсортування.

Директор сортувальної компанії розповів про те, що в смітті можуть бути хробаки і проте, що люди то руками можуть відмовитися сортувати.  Люди йому “роздали на горіхи”, мовивши, що він нічого так і не зрозумів.

Громадяни сказали, що їм треба папір про те, що вони домовилися.  Говорили про камери спостереження. Говорили про те, щоб людям був прямий доступ на сортувальну лінію, про контроль над тим, як “сортують” сміття.  Представники громади наголосили, що то була акція попереджувальна, а потім буде безстрокова, якщо знову приїде львівська машина… Люди зазначили, що вони хочуть, щоб мер публічно вибачився за “проплачених активістів”.

Говорили, балакали…  Домовилися зустрітися ще раз у середу. Чи буде результат, час покаже.  Детальніше дивіться у відео.