“Галсільліс” повідомив Тарасу Батенку, що зупиняє проведення рубки у с. Кругів

Як на “Золочів.нет” повідомляли раніше, у селі Кругів, Золочівського району жителі виступили проти вирубки дерев у місцевому лісі, люди навіть хотіли перекривати дорогу “Львів- Тернопіль”.

Також 26 серпня 2018 року було прийняте рішення сесії Колтівської сільської ради щодо заборони вирубки лісу. Депутати сільради написали звернення до Золочівської районної ради та райдержадміністрації, Львівської обласної ради, Львівського ОКС ЛГП “Галсільліс” та до Народного депутата України Тараса Батенка. Тарас Батенко написав звернення щоб зупинити вирубку дерев біля с. Кругів. 

28 вересня 2018 року прийшла відповідь Тарасу Батенку від ОКС ЛГП “Галсільліс” у якій повідомляється, що зупиняють проведення рубки.

“ДП “Галсільліс” оперативно відреагував на депутатське звернення щодо заборони вирубки лісів на території Колтівської сільської ради. 27 вересня видано наказ про зупинку проведення рубки в урочищі “Грабина” біля села Кругів Золочівського району.

Буде створено комісію із залученням зацікавлених сторін. Тому закликаю усіх мешканців долучитися до обговорення цього питання та участі в роботі комісії” –  про це Тарас Батенко повідомив у Фесбук.

 

Залишити відповідь

Next Post

Лідер гурту ''Без обмежень'' запрошує на концерт у Золочеві

Лідер гурту ”Без обмежень” Сергій Танчинець запрошує на концерт у Золочеві. Нагадаємо, що 9 жовтня харизматичні і мужні хлопці з групи «Без обмежень» дадуть Великий концерт у Золочеві для всіх шанувальників, не пропустіть! КВИТКИ: Замовлення квитків 093-274-54-94 Замовлення квитків 097-374-54-94 Квитки Народний Дім – 067-280-10-95 Квитки магазин “Квест” – 096-742-49-88 […]