Футбольний турнір молодіжних команд “Промінь” пройшов у Гончарівці

Футбол

29 червня 2024 року в селі Гончарівка на стадіоні “Горизонт” пройшов футбольний турнір молодіжних команд “Промінь”, приурочений до Дня Конституції України та Дня молоді. У турнірі взяли участь три команди: “Промінь” з села Гончарівка, “Сокіл” з села Острівчик Пильний та “Буг” з сіл Білий Камінь і Скварява.

Перемогу в турнірі виборола команда “Сокіл”, яка показала високий рівень гри та командний дух. Особливо приємно відзначити, що в складі команди “Сокіл” активну участь брала дівчина Стецишин Софія, яка навіть забила гол з пенальті.

Паралельно з матчами, на стадіоні проходили футбольні конкурси для всіх бажаючих. Результати конкурсів наступні:

  • У конкурсі “Жонглювання футбольним м’ячем” переміг Вельган Олексій з команди “Сокіл”.
  • У конкурсі “Футбольний віртуоз” переміг Король Віталій з команди “Буг”.
  • У конкурсі “Удар по м’ячу на влучність” переміг Баландюк Ілля з команди “Промінь”.

Всі учасники та переможці були нагороджені пам’ятними медалями та статуетками, а активні учасники конкурсів – грамотами. Ці нагороди стали заслуженим визнанням їхньої майстерності та зусиль.

Організаторами заходу виступили головний тренер команди “Промінь” Олег Доліновський та президент ФК “Промінь” Павло Боцьків. Вони доклали максимум зусиль, щоб турнір пройшов на високому рівні та залишив приємні враження у всіх учасників та гостей.

Особливу подяку висловлюємо Збройним Силам України за можливість провести цей захід у мирних умовах. Завдяки їхній самовідданості та мужності, ми можемо святкувати наші свята та займатися улюбленими справами.

Турнір став справжнім святом футболу, об’єднавши молодь навколо спорту та здорового способу життя.

Next Post

Запрошують на літній табір дітей військовослужбовців

Літній табір “Під небом”З 15 липня запрошуємо дітей військовослужбовців віком від 10 до 17 років на літній табір в палатках “Під небом”.Благодійний внесок: 700 грнКонтактний телефон: 068-010-61-44 (Ліана)Приєднуйтесь до незабутніх пригод на свіжому повітрі! Поділіться цим у соцмережах:
Табір