Француз намагався у валізі провезти до ЄС росіянку

Знайдена у багажі жінка виявилась дружиною “контрабандиста”, і так намагалась проїхати до ЄС без документів.

Про це повідомляє 5 канал посилаючись на сайт Надбужанського відділу прикордонної сторожі Польщі.

Польські прикордонники повідомили про незвичайну спробу оминути митний і паспортний контроль, яку вчинив громадянин Франції. Під час перевірки на залізничному пункті перетину кордону в Тересполі офіцери виявили у валізі жінку, яка у такий спосіб намагалась незаконно в’їхати до ЄС.

Інцидент стався 13 березня у пасажирському поїзді Москва-Ніцца. Жінка виявилась росіянкою і дружиною власника багажу. Жінка після виходу з валізи заявила, що почуває себе добре і не потребує медичної допомоги. Порушника і порушницю зняли з потяга і відправили до місцевого відділення прикордонної сторожі до Тересполя.

Згідно наданих пояснень, росіянка вдалась до такого екзотичного способу пересування через відсутність відповідних документів, що давали б їй право на в’їзд і перебування на території країн Шенгенської угоди. Зараз подружній парі за цю витівку загрожує до 3-х років. Наразі ж, до судового вироку, їх звільнили з-під варти, тож француз і росіянка виїхали до Білорусі.

Джерело: 5 канал

Залишити відповідь

Next Post

У Донецьку терористи лупляться між собою

У Донецьку йде бій між терористами із застосуванням стрілецької зброї, а руїни донецького аеропорту бойовики обстрілюють з Калінінського району Донецька з артилерії. Про це у Facebook повідомив командир “Дніпра-1” Юрій Береза. Інформує Телеканал новин “24” Допис by Yra Bereza. До слова, в окупованому Луганську в чебуречній стався вибух, внаслідок якого […]