Фотофіксації ПДР: водії сплатили 31 мільйон гривень штрафів

Директор департаменту комунікацій зі ЗМІ МВС Артем Шевченко у Facebook повідомив про результат впровадження системи автофотовідеофіксації порушень ПДР.

“Результати роботи першого місяця системи автофотовідеофіксації 📸порушень ПДР від Патрульна поліція України: зниження кількості перевищень швидкості руху вчетверо. Було 57880, стало 13325. Сплачено порушниками вже 31 млн гривень. Але головне не штрафи, а профілактика порушень. Сьогодні 1 липня водії 🚘 вже скидають швидкість вчетверо частіше ніж 1 червня. А значить є шанс наприкінці року зменшити кількість загиблих на автошляхах, яких минулоріч було 3454”, – повідомив Артем Шевченко.

Будьте обережні на дорогах і дотримуйтеся правил дорожнього руху!

Next Post

У чому основні особливості фурнітури Зігенія (Siegenia)?

Сьогодні практично в кожному будинку або квартирі встановлені пластикові вікна – це пояснюється їх відносною доступністю і відмінними експлуатаційними якостями. Щодо зручності і надійності користування – це переважно залежить від правильного вибору виробником вікон і дверей фурнітури. Гарантувати якість, довговічність і зручність використання може фурнітура Зігенія – еталон німецької якості. […]
У чому основні особливості фурнітури Зігенія (Siegenia)?