Форум студентських лідерів

Україна чітко визначила орієнтир на входження до загальноєвропейського освітнього простору за обов’язкової умови збереження кращих національних традицій. При цьому постає питання про роль студентського самоврядування у процесі освітньої інтеграції. Студенти – це майбутні фахівці, які будуть вирішувати долю усіх галузей виробництва й від того, як вони формуються і проявляють себе в навчально-науковому процесі, залежать перспективи розвитку країни.

Щороку в Україні проводиться зліт лідерів аграрної освіти, в якому беруть участь кращі студенти аграрних вищих навчальних закладів 1-ІУ рівнів акредитації. Цьогоріч 21 зліт відбувся у Харківському національному аграрному університеті ім. В.В.Докучаєва.

Золочівський коледж Львівського національного аграрного університету делегував на зліт голову студентської ради, відмінницю навчання, студентку ІІІ курсу спеціальності “ Ветеринарна медицина” Кухту Олесю. Програма студентського форуму, який проходив з 29 по 31 травня, була дуже насиченою, пізнавальною: круглі столи з актуальних питань розвитку аграрного сектору України, лекції експертів Європейського Союзу, агрополітичні дебати, екскурсії на підприємства, екскурсія по м.Харків “Перша столиця”, розважальні вечори, дискотека.


Кухта Олеся взяла участь у круглому столі “ Сучасне лідерство: від студентського самоврядування до професійного розвитку”, де поділилася досвідом роботи студентського самоврядування у Золочівському коледжі Львівського НАУ.

Участь у таких форумах сприяє формуванню у студентської молоді активної громадянської позиції, організаторських навичок і професійних компетенцій.

Барило О.М., заступник директора з виховної роботи
Золочівського коледжу Львівського НАУ

Залишити відповідь

Next Post

Вітання для Галини Сиротинської

Святкує 60-річний ювілей Галина Сиротинська. Дорога наша бабусю, Минули наче мить, десятки літ Вони – як дощик по тоненькій шибці, Вони – як ніжний яблуневий цвіт, Вони – як тонкі струни в першій скрипці, То ж хай той цвіт повік не обліта, Нехай струна співає, а не рветься, Хай доля […]