Формування звітності за допомогою Електронного кабінету

zvit elНа веб-порталі Міністерства доходів і зборів розпочав свою роботу новий сервіс – Електронний кабінет платника податків, який направлений на зручність та допомогу платнику податків у формуванні податкової звітності та своєчасній сплаті коштів до бюджету.
Відтепер, у Електронному кабінеті суб’єкт господарювання зможе підготувати, заповнити і надіслати звітність в електронному вигляді та одразу ж отримати квитанцію про її прийняття (або неприйняття). Податкова звітність подаватиметься одним пакетом ( декларація з усіма додатками). На кожен прийнятий пакет документів надсилатиметься одна квитанція про її прийняття..
Також платник має змогу переглядати свої дані про стан розрахунків з бюджетом . „Календар платника”нагадає про граничні терміни подання документів та сплати податків
Увійти до Електронного кабінету можна з будь-якого комп’ютера, підключеного до мережі Інтернет за адресою knp.minrd.gov.ua або за гіперпосиланням „Електронний кабінет платника податків” на порталі Міндоходів шляхом авторизації за допомогою електронного цифрового підпису.

Інформаційно-комунікаційний сектор


Залишити відповідь

Next Post

Керівництво "ВКонтакте" повідомило про проблеми в роботі сайту

Прес-секретар “Вконтакте” Георгій Лобушкін повідомив інтернет-користувачам, що соцмережа працює з перебоями через технічні проблеми. Лобушкін написав у Twitter, що наразі є певні проблеми з доступом до сайту “Вконтакте”. Їх намагаються вирішити якомога швидше. Користувачі соцмережі не можуть зайти на сайт. Такі ж проблеми спостерігаються і на мобільній версії сайту. Джерело:  […]