Флісовий спортивний костюм жіночий: поради по догляду

Матерія фліс давно використовується для виготовлення теплого легкого одягу. Спочатку професійного – для спортсменів й альпіністів, а тепер і повсякденного. Він м‘який, зносостійкий, має високі теплопровідні функції, є чудовою альтернативою вовні. Може йти самостійним матеріалом або ж виступати як утеплювач для інших тканин. Наприклад, жіночий спортивний костюм на флісі є абсолютно теплим і чудово підходить для прохолодної погоди.

Матеріал фліс може бути щільним з кращими якостями чи більш пористим для теплої пори. Та у будь-якому випадку він є досить примхливим у догляді. Якщо ви бажаєте продовжити життя своїх речей, з першого прання це треба робити правильно.

Як прати фліс?

Фліс – що це? Тканина фліс – це абсолютна синтетика і вона не терпить агресивного поводження. Хімчистка їй не підійде.

Перед першим пранням слід вивчити, що з цього приводу пише виробник. Зазвичай усі вимоги вказані на бірці з внутрішнього боку виробу. У будь-якому разі прати ліпше руками, хоча машинний режим теж передбачається. Якщо забруднення сильні чи річ має поганий запах, раціональніше її замочити ненадовго у мильній воді. Вистачить 15-20 хвилин.

Періть дбайливими рухами, не застосовуючи надмірну силу, щоб не пошкодити волокна. Те саме стосується й викручування. Сушити краще в природних умовах, забороняється сушіння на батареї, на прямих сонячних променях, це знижує теплоізоляційні якості.

При машинному пранні у барабані слід залишати вільний простір, щоб зменшити зношування тканини. Режим – ручний/делікатний. Комфортна температура – 30-40 градусів. Нижча – шкодить якостям, вища – взагалі може поплавити матеріал. Навіть при сильних забрудненнях цієї рекомендації слід дотримуватися.

До речі, у разі наявності принтів, якими рясніють, наприклад, патріотичні толстовки, річ краще прати навиворіт або ж у спеціальному мішечку із застібнутою блискавкою, якщо вона є.

Перевагу слід віддати рідким мийним засобам або ж прослідкувати, щоб порошок гарно розчинився (коли перете руками). Забороняються усілякі засоби для виведення плям чи відбілювачі. Можна використовувати кондиціонер – річ не електризуватиметься.

При викручуванні слід скрутити оберти до мінімальних. Сушити – вертикально. Машинна сушка заборонена.

Чи можна прасувати флісовий одяг?

Прасувати, відпарювати чи якимсь іншим чином термічно впливати не можна на фліс – матеріал банально сплавиться. Просто вивішуйте на мотузку чи сушку, і одяг сам набуде необхідної форми.

Як зберігати спортивний флісовий костюм?

Добре, якщо маєте такий спортивний костюм – фліс не вимагає спеціального зберігання і є суперкласним на холоди. Єдине що – за рахунок структури тканина швидко піддається запиленню – тримайте його подалі від пилу. А також прямих сонячних променів. І періть, не чекаючи серйозних плям. Решта – на ваш розсуд.

Купити якісні флісові речі, які прослужать вам вірою й правдою, можна в інтернет-магазині Issaplus.

За матеріалами: https://issaplus.com/ua

Next Post

Здається в оренду однокімнатна квартира та одна кімната в трикімнатній квартирі

Здам в оренду однокімнатну квартиру та одну кімнату в трикімнатній квартирі. тел. 0673705627. Поділіться цим у соцмережах: