Флешмоб проти спалювання сухої рослинності

Начальник відділу еколого-освітньої роботи НПП «Північне Поділля» Мирослава Єргуньова, вчитель  Мар‘яна Ясіновська разом із учнями Золочівської ЗОШ №1 та ГО “Золочів.нет” провели та відзняли флешмоб, метою якого є привернути увагу людей та зупинити спалювання сухої рослинності.

Під час флешмобу діти розповідають про непоправну шкоду, яку несе спалювання сухої трави, картоплиння та нагадують про відповідальність за це:

“Людство стоїть на порозі екологічної катастрофи: парниковий ефект, зменшення озонового екрану, проблема чистої води, кислотні дощі, щорічно планета втрачає десятки видів тварин і рослин, причиною ракових зорювань у людей являється порушення взаємодії організму та навколишнього середовища. Та ще й весняні підпали.
При згорянні 1 тони рослинних залишків у повітря вивільняється 9 кг мікрочастинок диму (пил, окиси азоту, чадний газ, важкі метали,канцерогенні сполуки).
Разом із сміттям горить різноманітне сміття, що посилює забруднення атмосфери. Згоряють корисні зимуючі птахи.
Спалювання сухої трави призводить до руйнації ґрунтового покриву, вогонь знищує насіння і коріння трав’янистих рослин, пошкоджує нижні частини дерев та кущів.
Існує загроза пожеж і загоряння житлових будинків. Утворення смогів. Збільшення кількості ДТП через погану видимість доріг.

Час зупинитись! Не паліть, нам природу для майбутнього збережіть.

Оскільки спалювання листя, сухої рослинності, відходів несе загрозу для навколишнього середовища, за такі дії передбачена адміністративна відповідальність.
Керуючись статтею 50 Конституції України, яка гарантує кожному безпечне для життя і здоров’я довкілля, кожен з нас має законне право боротися з таким явищем.
За забруднення атмосферного повітря згідно ст. 77 ч.1. Кодексу України про адміністративні правопорушення санкції складають від 10 до 70 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Збережімо природу для майбутнього!”

Залишити відповідь

Next Post

Послуги самоскида з маніпулятором по привозу будівельних і сипучих матеріалів

Надаємо послуги самоскида з маніпулятором по привозу будівельних і сипучих матеріалів. Контактний тел.: 0965490165 – Олег. Поділіться цим у соцмережах: