Флешмоб до Дня прапора та Дня Незалежності України від колективу ЗДО N:6 “Вербиченька” (відео)

ЗДО N:6 "Вербиченька"
ЗДО N:6 “Вербиченька”

Колектив ЗДО N:6 “Вербиченька”, щиросердно вітає всіх золочів’ян із найбільшим національним святом українського народу — Днем Незалежності України!

У серцях народу України серпнева блакить неба і жовтогарячий зерновий лан зливаються барвами української державності в символ свободи та праці. Творення історії Батьківщини, її сьогодення і майбутнього — обов’язок кожного з нас, усього народу. Нехай потужне джерело вашого таланту і натхнення, незламного оптимізму та творча будівнича енергія будуть прикладом служіння Україні, примножують її славу, наповнюють її криницю добробуту процвітанням та благополуччям. Нехай свято Незалежності духмяним серпневим запахом українського хліба принесе у ваш дім щастя і добро, порозуміння та згуртованість, мир та любов!

Тож зичимо усім Вам, дорогі земляки, у теперішні нелегкі дні спільно й непохитно і далі відстоювати суверенність нашої держави, примножувати її традиції та блага, як того вимагає совість і сумління. Нехай Господь береже всіх нас!
Слава Україні!

Аудіо: Наталія Валевська – Мир над Україною

Next Post

День прапора у Золочеві (відео)

23 серпня у Золочеві, на площі біля адміністративного будинку, відбулися урочистості з нагоди Дня Державного прапора України. Народний танцювальний колектив «Первоцвіт» (керівник Юрій Сидорович) виступили з хореографічною композицією з розгортанням Державного Прапора України. Під урочисті звуки Державного Гімну підняли Державний Прапор України ровесники України Оксана Гнип та Матвій Шпук. З […]
День прапора