Флеш-моб у таборі «Веселка» (відео)

tabirНа базі Золочівської загальноосвітньої школи №3 було організовано відпочинковий табір «Веселка» з денним перебуванням та одноразовим харчуванням, який діяв з 28 травня по 12 червня 2012 року.
У таборі працювало 10 вихователів, до роботи залучено також таких працівників: Лисенко О. М. – старший вихователь, Суддя Г. С.-практичний психолог, Федорчук І. Є. – вчитель музики, Лисенко Р. Ю. – вчитель фізкультури, Пітушевська Л. П. – медсестра школи.
За встановленим зразком було складено списки учасників літнього відпочинкового табору на підставі заяв батьків. Всього 183 учні, з них: діти-інваліди – 7, діти з багатодітних та малозабезпечених сімей – 27, діти, які перебувають на диспансерному обліку – 86, діти з дисфункційних сімей – 3, талановиті та обдаровані- 50, діти працівників АПК та соціальної сфери – 7.

Було забезпечено проведення гігієнічного навчання, інструктажу з безпеки життєдіяльності персоналу, який працював у таборі. Організовано роз’яснювальну роботу серед дітей про суворе дотримання правил поводження на воді, протипожежної безпеки, з легкозаймистими та вибухонебезпечними речовинами. Взято під контроль зайнятість учнів, які стоять на внутрішкільному обліку, з дисфункційних сімей, а також дітей, які схильні до правопорушень. Особлива увага зверталась на дітей, які залишились без догляду батьків.
Виховна робота у пришкільному оздоровчому таборі «Веселка» базується на розвитку дитячої ініціативи, самодіяльності, колективної творчої справи й полягає у проведенні кожного дня змістовної, цікавої, активної справи. Звичайно, що реалізація завдань змісту роботи залежить від педагогічного колективу, його виховного потенціалу та майстерності.
План виховної роботи насичений різноманітними заходами та складається з урахуванням побажань дітей. Із цією метою наприкінці навчального року проводиться анкета серед учнів «Що ти очікуєш від пришкільного табору? Твої пропозиції». Досвід показав, що пришкільний табір діти хочуть бачити схожим на заміські табори. Перш за все дітей привертають змістовні культурно-масові заходи, яскраві дійства та особиста участь у всіх справах. Ураховуючи всі об’єктивні та суб’єктивні можливості, рівень розвитку й вихованості та реальні запити учнів, виховна робота у «Веселці» має на меті комплексну реалізацію пріоритетних напрямів виховання, зокрема патріотичного, морального, естетичного, фізичного, екологічного, які тісно взаємопов’язані, доповнюють одне одного.
Виховна робота у пришкільному оздоровчому таборі «Веселка» формується в напрямах: спортивно-оздоровча, художньо-естетична, краєзнавча та гурткова робота.
Особливою популярністю користується у вихованців художньо-естетичний напрям роботи, бо саме заходи такої спрямованості сприяють розвитку обдарованості, дозволяють учням реалізувати свої творчі можливості, спробувати себе в різних ролях, проявити свій творчій потенціал.
У таборі організовувалась виховна, культурно-масова , фізкультурно-спортивна робота, туристичні походи, екскурсії. Проведено цікаві екскурсії у Зарваницю, Тернопіль. Організовано і проведено батьками туристичні походи.
Важливим фактором розвитку особистості є ігрова діяльність. Протягом табірної зміни проведено ігри-естафети: «Козацькі забави», «Піратські перегони», «Веселі старти», «Поклик джунглів», «Велопробіг»; конкурси «Міс господарочка», «Юний шахіст», «Карооке на майдані»,; конкурси малюнків :»Моя сім’я», «Моє рідне місто», «Мій улюблений мультфільм»; виготовлення стінгазет: «Здрастуй, любе літечко», «У світі тварин», «Лікарські рослини», «Ми за здоровий спосіб життя»; проведено бесіди «Який у мене характер», «Хто мій друг», «Мій режим дня».
Учні від 1 по 8 класи, за два тижні табірної зміни встигли набратися сил після виснажливого навчального року, збагатитися враженнями, познайомитися з цікавими людьми, відкрити нові туристично-краєзнавчі стежини, вклонитися святиням у Зарваниці Тернопільської області, відвідати розважальний центр «Ашан» у м.Львові, вмитись у цілющих водах джерела св.Анни, помилуватись витоками рік Золота липа та Західний Буг, а найголовніше – згуртуватися, здружитися, відчути себе єдиною родиною.

Начальник табору І. Ф. Грабовська

Директор школи  В. В. Любинецький

Залишити відповідь

Next Post

Магазин «Smith Shop» пропонує брендові речі з Іспанії (відео)

Магазин «Smith Shop» пропонує Вам якісні красиві, недорогі брендові речі з Іспанії, за доступними цінами. Окрім цього у  магазині «Smith Shop» діють постійні знижки, гарячі пропозиції та розпродажі. Для вас представлений широкий вибір жіночого одягу, біжутерії та аксесуарів ручної роботи, чоловічий одяг і взуття. Також ви можете подати ЗАМОВЛЕННЯ НА […]