ФК “Княжі лани” стали володарем Кубка Чемпіонів Львівської області

“Газовик” Угерсько – “Княжі Лани” Ст.Скварява 1:3 (0:2)
Арбітр: Андрій Грисьо
Асистенти арбітра: Андрій Смольський, Андрій Чулик
Делегат ФФЛ: Степан Понайда

У п’ятницю 9 травня 2014 року в селі Ременів Кам’янка-Бузькому районі, відбувся фінальний матч Кубка Чемпіонів Львівської області.
У фіналі зустрічалися ФК “Газовик” (Угерько, Стрийський р-н) та ФК “Княжі лани” (Скварява/Княже,  Золочівський р-н).
Матч розпочався з атак стрийчан, з якими вдало справлявся захист “ланів”. У першій ж атаці ФК “Княжі лани” відкривають рахунок у матчі. На 9 хвилині відзначився Зубар Святослав. Буквально за декілька хвилин Зубар міг подвоїти рахунок, скориставшись помилкою захисту Газовика, проте м’яч після його удару пройшов в лічених сантиментрах від стійки воріт.27-ма хвилина І-го тайму заставила фан-сектор уболівальників Золочівщини аплодувати команді стоячи, адже саме тоді після швидкої контратаки Княжих ланів, ударом під поперечину забиває Гнип Володимир. Наприкінці першого тайму стрийчани заробили право на виконання небезпечного штрафного удару, проте із ним успішно справився Плотиця Назар, перевівши м’яч на кутовий.

2:0 на користь “Княжих ланів”- такий підсумок першого тайму.
У другому таймі картина гри не змінилася “Газовик” із стартових хвилин кинувся вперед. Одна із атак яких призвела до забитого гола. Із штрафного удару відзначився півзахисник “Газовика” Великошич Ростислав 2:1.
Після забитого гола команда “не впала духом”, а навпаки зігравши чітко та злагоджено у захисті не дала й шансу зрівняти рахунок, а натомість збільшує свою перевагу в матчі зусиллями Починка Андрія, котрий обігравши захисника й воротаря “Газовика” посилає м’яч у сітку воріт.
3:1 переконлива перемога нашої команди.
А Кубок Чемпіонів впевше в історії їде на Золочівщину.

Склад Команди ФК “Княжі Лани “: Плотиця Назар, Маєвич Віталій, Ковальський Ігор, Волошин Василь, Борсук Володимир(к), Гнип Володимир, Починок Андрій, Содома Руслан, Собчинський Ігор, Винар Дмитро, Зубар Святослав (Карабін Ігор,18)

P.S. По завершенні матчу голова Федерації Футболу Львівщини Ярослав Грисьо вручив золоті медалі та Кубок Чемпіонів капітану команди Борсуку Володимиру.
Слід зауважити високий рівень проведення змагань.Відмінна якість футбольного поля, арбітражу, організація турніру.
Окрема вдячність президенту ФК “Княжі лани” Починку Андрію Івановичу,за наданий безкоштовний автобус для уболівальників.